Neler Yeni

comnet başta pişman oldum fakat şuanlık sorun yok

etnetalw

80+ Bronze
olsun gidipte türk telekom vodafone falan alamam
Millenicom,Fixnet,Netmax,Netbone,AtlantisNet mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıldır milleni kullanıyorum sorununuz neydi acaba hocam ben sadece modem kaynaklı bir sorun yaşadım onda da thh ye başvurdum red yedim modeme bilirkişi atanmadığından ama geri kalan her şeyde hız olsun her şeyde çok iyiler (benim altyapımda öyle şahsen sizi bilemiyorum maalesef)
Bende 2016 dan beri aboneyim akrabam 10 senelik abone. Cok menmunuz. Tahhüütlü kaldırılmasa tahhüütlü devam edicektik :)

Cihangir

80+ Gold

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
3 yıldır milleni kullanıyorum sorununuz neydi acaba hocam ben sadece modem kaynaklı bir sorun yaşadım onda da thh ye başvurdum red yedim modeme bilirkişi atanmadığından ama geri kalan her şeyde hız olsun her şeyde çok iyiler (benim altyapımda öyle şahsen sizi bilemiyorum maalesef)
45 gün interneti baglamadilar hep birilerine yolladılar

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Millenicom,Fixnet,Netmax,Netbone,AtlantisNet mevcut.

Bende 2016 dan beri aboneyim akrabam 10 senelik abone. Cok menmunuz. Tahhüütlü kaldırılmasa tahhüütlü devam edicektik :)
vallaha hocam ben kasımda kaldırılmadan hemen önce başvurdum iyikide başvurmuşum şuan her şeye zam yapıyolar miss gibi 2 yıllık taahhüt var şimdi birde millenicomdan altyapı talebinde bulundum tt ye iletip fiber döşenmesi adına bakalım döşenirse benden iyisi yok uzman ekibe bağlanp 100mbps ye taahhütüm devam ederken geçirtebilirim muhtemelen

hocam ben 27 mart 2021 cumartesi günü aradım 28 mart 2021 pazar günü kendi ekipleri geldi portu ayarladı ilk kez internet bağlattığım için kablom yoktu kablo döşediler ücretsiz hemen bağlandı internetim size biraz unlucky olmuş

etnetalw

80+ Bronze
Türktelekom altyapısı olduğu icin türktelekom ile alakalı bu. Daha milleniden hizmet almamasınız sadece başvurmusunuz :) Önemli olan deneyimin.

vallaha hocam ben kasımda kaldırılmadan hemen önce başvurdum iyikide başvurmuşum şuan her şeye zam yapıyolar miss gibi 2 yıllık taahhüt var şimdi birde millenicomdan altyapı talebinde bulundum tt ye iletip fiber döşenmesi adına bakalım döşenirse benden iyisi yok uzman ekibe bağlanp 100mbps ye taahhütüm devam ederken geçirtebilirim muhtemelen

hocam ben 27 mart 2021 cumartesi günü aradım 28 mart 2021 pazar günü kendi ekipleri geldi portu ayarladı ilk kez internet bağlattığım için kablom yoktu kablo döşediler ücretsiz hemen bağlandı internetim size biraz unlucky olmuş
Bende hem 2 yıl tahhüütlü devam ettim bu yıl işte tahhüütüm bitti devam ettiremedim :(

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Türktelekom altyapısı olduğu icin türktelekom ile alakalı bu. Daha milleniden hizmet almamasınız sadece başvurmusunuz :) Önemli olan deneyimin.

Bende hem 2 yıl tahhüütlü devam ettim bu yıl işte tahhüütüm bitti devam ettiremedim :(
valllaha hocam ben 2021 mart 2022 mart arası taahhütlü sonrasında 2022 mart 2022 kasım arası taahhütsüz 89 TL 2022 kasım 2024 kasım taahütlü gidiyor bakalım ağustostan bu yana 0 sıkıntım var modem değiştim sorunlar çözüldü sadece kasımda taahhütlüye geçmek için talebim oldu o kadar başka sıfır sıkıntı ama muhtemelen fiber gelirse tt ye geçebilirim bir ihtimal

etnetalw

80+ Bronze
valllaha hocam ben 2021 mart 2022 mart arası taahhütlü sonrasında 2022 mart 2022 kasım arası taahhütsüz 89 TL 2022 kasım 2024 kasım taahütlü gidiyor bakalım ağustostan bu yana 0 sıkıntım var modem değiştim sorunlar çözüldü sadece kasımda taahhütlüye geçmek için talebim oldu o kadar başka sıfır sıkıntı ama muhtemelen fiber gelirse tt ye geçebilirim bir ihtimal
TT Geçmeyin cunku tt ve milleni abonesiyim :)
TT İle Milleni ile 0 fark. Ping olarakta.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kullandım kardeşim varken de iyi değildi taki netspeed e geçene kadar gençleştim resmen

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
SEYF
TT neyse belki de vodafone rezillikten başka bir şey değil
Neyin rezilliği hocam ? Ben bi rezillik göremiyorum vodafone net kullanıyorum
Adsız.png

TT neyse belki de vodafone rezillikten başka bir şey değil
Belki de TR de en düşük pinge sahibim :D

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.
Neyin rezilliği hocam ? Ben bi rezillik göremiyorum vodafone net kullanıyorum
Alıntıyı görüntüle
Taşındığımız yerde boş port olmaması sebebiyle vodafone redbox 4.5G kullandık 6 ay. 2 Sene de tahahhütlüydü
20 dowload dendi 6 ay boyunca 20 yi göremedik bile hele akşam saatleri 3-4 e düşüyordu rezillik diz boyu.
480P video izlediğimi hatırlıyorum.Bunu aldıktan6 ay sonra TT port getirdi sağolsunlar dirrrrek iptali verdim.
Bir ton da cayma bedeli ödedim ama değdi bunlardan kurtulduğuma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom