Neler Yeni

connectgame delux m800 pro alıcam güvenli mi?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,718
İsim
Hacı
Bende baya tedirgin olmuştum alırken, garantilik bi durum olmadı çok şükür.
Olursa diye tırsmıyor değilim 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

bencede cuma vakti mi yazdın :D

Dur bakim hangi gün 🤣🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,718
İsim
Hacı

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Erdoğan Aktaş
Cam skatezler ayrı Bir dünya, alıştın mı normal hiçbir haltı kullanmak istemiyorsun 😅
Tabii kaliteli bir mousepad ile 🤣🤣
mail de fatura yok üstad sipariş için teşekkürler sipariş detayı gösteriyor bunu ss attım yok olmaz diyor

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,718
İsim
Hacı
mail de fatura yok üstad sipariş için teşekkürler sipariş detayı gösteriyor bunu ss attım yok olmaz diyor
Bana fatura 3 5 gün sonra geldi yanlışım yoksa o mesajdan.

İstemedim ama yolladılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz
n11 müşteri hizmetleriylede görüştüm bir sıkıntı durumunda yardımcı olacağını söylediler birde satıcıylıda konuştum ssleri atarım

Screenshot_2024-06-26-14-08-04-42_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Emre Altun
N11 musteri hizmetleri hicbir sey yapamaz. Ne diyecekti sana sorun olmasi durumunda iadede yardimci olmayiz mi diyecekti. Tabii oluruz diyecek. Connectgame'de bir taraflarindan uyduracagina adam gibi maillere baksin. Sitede sahte kullanilmayan telefon numarasi yerine gercek numara koysun. Gidin istanbulda verdigi adreste bile connectgame diye bir yer yok diyorlar. (Sahsen gitmedim). Trol yazmış bir de. Bu sirketin kendisi tam trol zaten.

Ben 6 ay once pulsar x2 aldim. 6 ay sonra keyfi bir sebep degil. Orta tusu bozuldu dengesiz hareketler etmeye basladi. Sonra connectgameyi sitede verdigi numaradan aradim. Baktim ki numara kullanilmamaktadir diyor. Sonra verdikleri mail adresine ulasmaya calistim. Bana tam 3 hafta cevap bile vermediler. Daha sonra sikayetvara yazdim. Urunun bozuk olduguna dair video bile koydum. Bu videoyu tekrar connectgameye gonderdim. Ancak hala donus yapmadilar. En soninda thh yazip garanti islemlerini başlatmiyorlar diye basvurdum. Basvurmamdan 1 gun sonra mecburen cevap verdiler. Daha sonra kargo ile 27 mayista gonderdim. 29 mayista ellerine ulasti. O tarihten bu gune kadar hala. Sadece bir mouseyi tamir edemediler. 30 gun icinde yasal olarak tamir etme suresi de 2 gun icinde doluyor. Yani Allahin bir mousesini yaptircam diye 2 aydir bunlarla ugrasiyorum ben. Keşke daha pahaliya alip baska siteden baska fare alsaydim diye pismanim. Bunlarin satis sonrasi desteginin asiri zayif oldugunu sitedeki numaralarinin sahte oldugundan bile anlarsiniz daha da istiyorsaniz gidin alın. Urun bozulursa bir 2.3 ay da siz uğrasirsiniz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,547
Üyeler
152,693
Son üye
metamor
Top Bottom