Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın

equinoxx

80+ Bronze
Ya beyler gerçekten sıktınız artık yeter abartmayın ya. Biri çıkıyor, oyunda kumar oynuyorum, insanları kandırıyorum günah mıdır? (Oyunla dini bağdaştırıyor) Biri diyor crack oynama ya bırakın insanlar istediği gibi hareket etsin. Babanızın şirketiymiş gibi savunup duygu sömürüsü yapmayın artık. Dünya devi şirketler onlar, sadece bizim aldığımız oyunlardan mı geliri var sanıyorsunuz? Yok çalışanı vs. Bir oyuna 300-500 TL verip başını kaldırmadan sadece onu mu oynayacaksın? Diğer çıkan oyunları nasıl alacaksın? İsteyen istediği gibi oynar. Crack veya orjinal. Herkesin kendi tercihi. Holiganlığı bırakın artık. Yok Iphone, yok araba, yok bakkal-kola bırakın bu ayakları. Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim. Cidden Türk halkının kafası o kadar garip ki çözemiyorum. Kimsenin ne görüşüne ne de hareketine saygı yok. Bize her şey müstehak.

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Ya beyler gerçekten sıktınız artık yeter abartmayın ya. Biri çıkıyor, oyunda kumar oynuyorum, insanları kandırıyorum günah mıdır? (Oyunla dini bağdaştırıyor) Biri diyor crack oynama ya bırakın insanlar istediği gibi hareket etsin. Babanızın şirketiymiş gibi savunup duygu sömürüsü yapmayın artık. Dünya devi şirketler onlar, sadece bizim aldığımız oyunlardan mı geliri var sanıyorsunuz? Yok çalışanı vs. Bir oyuna 300-500 TL verip başını kaldırmadan sadece onu mu oynayacaksın? Diğer çıkan oyunları nasıl alacaksın? İsteyen istediği gibi oynar. Crack veya orjinal. Herkesin kendi tercihi. Holiganlığı bırakın artık. Yok Iphone, yok araba, yok bakkal-kola bırakın bu ayakları. Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim. Cidden Türk halkının kafası o kadar garip ki çözemiyorum.
Kimse şirketleri savunmadı cracke karşı olduğumuzu belirttik. Şu saatten sonra da oynayanlara da fikrini değiştirebileceğimizi sanmıyorum zaten. İyi akşamlar

equinoxx

80+ Bronze
Kimse şirketleri savunmadı cracke karşı olduğumuzu belirttik. Şu saatten sonra da oynayanlara da fikrini değiştirebileceğimizi sanmıyorum zaten. İyi akşamlar
Sadece cracke karşı olduğunu belirtmedi herkes bir münakaşa içerisindeydi farkındaysan, değilsen oku. Senin demenle kimsenin fikri değişmez. Değişmeyecekte, isteyen istediğini yapar.

@Emir Aydın konuyu kilitler misin? Daha fazla tartışma çıkmasın.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Sen sanırım bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasındasın. Babamın şirketi değil. Crack oynayan insan aa bu bağımsız stüdyo diyip o oyuna para vermiyor. Crack oynayamların yüzünden sektörde türünün tek örneği olan telltale games kapandı bu insanlar yüzünden. ben sevdiğim oyunlar üreten firmanın bu tip insanlar yüzünden oyun yapamayıp kapanması ve bu durum yüzünden yenilerini oynayamamam sorun benim için.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Sadece cracke karşı olduğunu belirtmedi herkes bir münakaşa içerisindeydi farkındaysan, değilsen oku. Senin demenle kimsenin fikri değişmez. Değişmeyecekte, isteyen istediğini yapar.

@Emir Aydın konuyu kilitler misin? Daha fazla tartışma çıkmasın.
Konunun farkındayım. Zaten konuyu firmalara taşıyanlar da yine crack oyunları savunanları. Benim dememle fikirlerinin değişmediğini de belirttim zaten. İyi geceler

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Toprak Güler
Discord
ToprakBakunin#0001
Ya beyler gerçekten sıktınız artık yeter abartmayın ya. Biri çıkıyor, oyunda kumar oynuyorum, insanları kandırıyorum günah mıdır? (Oyunla dini bağdaştırıyor) Biri diyor crack oynama ya bırakın insanlar istediği gibi hareket etsin. Babanızın şirketiymiş gibi savunup duygu sömürüsü yapmayın artık. Dünya devi şirketler onlar, sadece bizim aldığımız oyunlardan mı geliri var sanıyorsunuz? Yok çalışanı vs. Bir oyuna 300-500 TL verip başını kaldırmadan sadece onu mu oynayacaksın? Diğer çıkan oyunları nasıl alacaksın? İsteyen istediği gibi oynar. Crack veya orjinal. Herkesin kendi tercihi. Holiganlığı bırakın artık. Yok Iphone, yok araba, yok bakkal-kola bırakın bu ayakları. Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim. Cidden Türk halkının kafası o kadar garip ki çözemiyorum. Kimsenin ne görüşüne ne de hareketine saygı yok. Bize her şey müstehak.
bizim yaptığımız sana göre saygısızlık oluyorda senin bizim fikirlerimize karşı çıkman ne oluyor

equinoxx

80+ Bronze
bizim yaptığımız sana göre saygısızlık oluyorda senin bizim fikirlerimize karşı çıkman ne oluyor
Ben fikirlerinize karşı mı çıkıyorum ? Kendi görüşlerimi belirtirken bile ne diyorum bak dikkatli oku '' Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim '' yapıcı olmaya çalış. İnsanları empoze etmeye çalışma. Anlat, senin gibi düşünmüyorlarsa veya senin gibi hareket etmiyorlar diye konuyu uzatmaya veya saçma örnekler vermeye gerek yok.

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
C
fiyatlar akıl almaz derecede

equinoxx

80+ Bronze
Ben fikirlerinize karşı mı çıkıyorum ? Kendi görüşlerimi belirtirken bile ne diyorum bak dikkatli oku '' Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim '' yapıcı olmaya çalış. İnsanları empoze etmeye çalışma. Anlat, senin gibi düşünmüyorlarsa veya senin gibi hareket etmiyorlar diye konuyu uzatmaya veya saçma örnekler vermeye gerek yok.
Crack oynayana da saygım var orjinal alana da. Herkesin kendi hareketi. Senin hareketin beni ilgilendirmez mesela değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Toprak Güler
Discord
ToprakBakunin#0001
saçma örnek veren yok bizde oyunumuzu paramızı vererek oynuyoruz seninde buna karşı saygı duyman gerekiyor anlamadıysan ne yapabilirim ?

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Oyun şirketleri parayı ağaçtan topluyor.

equinoxx

80+ Bronze
saçma örnek veren yok bizde oyunumuzu paramızı vererek oynuyoruz seninde buna karşı saygı duyman gerekiyor anlamadıysan ne yapabilirim ?
Gerçekten anlama problemin var ve daha fazla iletişime geçip zamanımı harcayamam senin gibi biri için. Azcık oku...

🔽⬇️
Crack oynayana da saygım var orjinal alana da. Herkesin kendi hareketi. Senin hareketin beni ilgilendirmez mesela değil mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
966,664
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn