Neler Yeni

CS:GO da Haksız Yere Vac Ban Yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fuathan Yılmaz
Arkadaşlar @ahmtnlbrgl ile arkadaşım aynı şekilde ban yedik 46 vurdum Normal hesabım supreme 9 lvl faceit hesabım var Açılırmı?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ben senden yardım istedim fakat sen bana vuruşlarını atmışsın?
abim ben sana bak böle vurdum şöyle vurdummu dedim bende zamanında hile kullandım info aldım hile acmadan hileden ınfo aldım vac yedım ower yedim diyorum gel ws atalım demiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkere herşeyden yasakalnmıs olabilirsin takımında hile vardır info vermiştir sende bilmeden oraya aim tutarken yakalanmıs olabilirsin ses kasmıssındır aim duvardayken adam arkada olur böle böle yakalanmışsındır.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu
abim ben sana bak böle vurdum şöyle vurdummu dedim bende zamanında hile kullandım info aldım hile acmadan hileden ınfo aldım vac yedım ower yedim diyorum gel ws atalım demiyorum.

Birkere herşeyden yasakalnmıs olabilirsin takımında hile vardır info vermiştir sende bilmeden oraya aim tutarken yakalanmıs olabilirsin ses kasmıssındır aim duvardayken adam arkada olur böle böle yakalanmışsındır.
takımıma hile geldi fakat onu da maçtan attıtmıştık

Ve ayrıca maçlarda da 30 40 falan vurmuyorum genelde hep 15-20 arası vuruyorum

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
takımıma hile geldi fakat onu da maçtan attıtmıştık
belli etmemiştir adam misal güzel oynuyo dersiniz hile cıkar adam info verir sizde vurursunuz.
bak şimdi sen longa dogru giderken hile midden tunelde adam var der long ta kımse yokken sen geri donersin adma derdi lan bu orda adam olmadıgını b ye giden adamı nerden bildi der bunun gibi mılyon tane sebebp olarabilir. bunuda kanıtlayamassın malesef.

Olsun ben hep 50 TL lik ban alıyorum.
aynen aynene :flkjngkldfjgndfklgd

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
csgo belki çıkıs tarihinden 2 sene sonra basladım her sene 10 15 hesap vaclattım hileden son 2 senedir. hilesiz oynuyorum ve 280hz monutorde fps kilidi kapalı oynadım baya geliştirdim kendimi kapı arkası scopsuz flick ler smoke taramalar flan 1 kere vac yemedim çok şükür.
Bunun günü nice nice vuruslar.
İkiside çok olası vuruşlar. Ayrıca rütbe neydi?

Banının kalkması çok zor, haklı da olsan kaldırmıyorlar çoğu zaman.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İkiside çok olası vuruşlar. Ayrıca rütbe neydi?

Banının kalkması çok zor, haklı da olsan kaldırmıyorlar çoğu zaman.
en son bıraktıgımda supremdi 3-4 ay oldu sistemi satalı. Girmedim steamıda satarsam daha da girmem :D

Son düzenleme:

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
en son bıraktıgımda supremdi 3-4 ay oldu sistemi satalı girmedim steamıda satarsam daha da girmem :D
Tamam.
123.PNG

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu
Merhaba, Hesabınız veya telefon numaranıza bağlı bir hesap, Overwatch Müfettişleri tarafından incelendikten sonra CS:GO'da Overwatch yasaklaması aldı. Alınabilecek iki tür Overwatch yasaklaması vardır; ilki oyunbozanlık (düşük seviyeli suçlar) için verilen asgari 30 günlük bir yasaklamadır, ikincisi ise hile yapma (yüksek seviyeli suçlar) için verilen kalıcı yasaklamadır. Düşük seviyeli suçtan ötürü iki kez ceza alan kullanıcılar, kalıcı CS:GO yasaklaması alabilir. Yasaklama süreniz ne olursa olsun, Overwatch Müfettişleri, suçlu bulunma nedeniniz üzerinde oy birliğiyle karar verdiler. Overwatch yasağını kaldırmak, Overwatch sistemine olan güveni zedeleyecek ve bugüne kadar hile kullanan veya oyunbozanlık (griefing) yapanları başarılı bir şekilde belirleyen kullanıcılarımıza duyduğumuz güvene ters düşecek bir hareket olacaktır. Lütfen https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5393-TLZX-2230&l=turkish yasaklaması aldım[/url] makalemizi okuyun. Bu makale, düşük seviyeli veya yüksek seviyeli suçlara bağlı Overwatch yasaklamaları ve bunun hesaplar üzerindeki etkisiyle ilgili Steam Destek olarak size sağladığımız tüm bilgileri içermektedir. Orada bulunmayan bir konu için destek talepleri aracılığıyla bilgi sağlamıyoruz. Overwatch yasaklamanızla ilgili elimizde olan tüm bilgileri sizinle paylaştığımız için bu destek talebini kapatıyorum. Farklı bir sorununuz varsa lütfen yeni bir destek talebi oluşturun. Ancak bundan sonra Overwatch yasaklamanızla ilgili tüm destek taleplerinin yanıtlanmadan kapatılacağını unutmayın. Steam Destek Deniz

arkadaşlar steam destek den böyle bir mesaj geldi sizce hesabım 30 gün sonra açılırmı

reptile

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu
VAC yasaklamalari kalicidir. Herhangi bir hata sonucu verilmemisse kaldirilmaz.

Overwatch raporlarina tek kisi degil, ortalama 100-150 kisi bakiyor. Bir kisinin sözüyle yasaklama almazsiniz. Öyle olsa bile nihai karari yine Valve veriyor.
fakat vac banı değilde overwatch banı yedim ve ayrıca herhngi bir hile kullanmadım
sanırsam greefing den ban yedim

Top Bottom