Neler Yeni

Çözüldü✓ CS2 FPS DROP GİRMESİ VE AZ FPS

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
Bilgisayar açılırken monitörün videosunu çekip atar mısın? (Youtube ya da Google Drive'a yükleyebilirsin).
tamam hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar açılırken monitörün videosunu çekip atar mısın? (Youtube ya da Google Drive'a yükleyebilirsin).
yüklüyor videoyu

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
tamam hocam

yüklüyor videoyu

Açılırken direkt Windows geliyor. Asus logosu çıkmıyor. Bu dediğim şekilde BIOS Flashback şeklinde BIOS'u güncelle bakalım:
Flash belleğinizi FAT32 olarak biçimlendirin. https://www.asus.com/tr/motherboard...elpdesk_bios?model2Name=PRIME-B650M-A-WIFI-II buradan indir 2413 BIOS sürümünü. İndirdikten sonra PRIME-B650M-A-WIFI-II-ASUS-2413 sağ tıklayıp Tümüne Ayıkla de. Klasör haline geldikten sonra indirdiğiniz dosyanın içinde CAP adlı dosya ve BIOS Renamer olacak. BIOS Renamer'a basın ve sonra biraz bekleyin. (İşlem tamamlanınca herhangi bir tuşa basın.) O ekran kapandıktan sonra CAP dosyasını flash belleğe atın. Sonra bilgisayarı kapatın. Flash belleği kasanın arkasındaki 3 numaralı yere takın. Sonra 9 numaralı Flashback butonuna 3 saniye basın. 3 kez ışık yanıp sönecek ve ardından işlem başlayacak işlem bitince ışık sönecek o zaman tamamlanmış olacak.
Bu da BIOS Flashback videosu:
1709909362685.png

eneskaya6

80+ Bronze
Allah belasini versin boyle oyunun tam kanser olmuş. 400fps aliyorum oyun takiliyor. Sag üstte 400fps civarinda görüntü isleme 25ms falan oluyor anlik bazen adam karsıma cikarken bazen dümdüz yururken öldukten sonra cok oluyor. En son guncellemeden sonra oldu herhalde

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
attım

Açılırken direkt Windows geliyor. Asus logosu çıkmıyor. Bu dediğim şekilde BIOS Flashback şeklinde BIOS'u güncelle bakalım:
Flash belleğinizi FAT32 olarak biçimlendirin. https://www.asus.com/tr/motherboard...elpdesk_bios?model2Name=PRIME-B650M-A-WIFI-II buradan indir 2413 BIOS sürümünü. İndirdikten sonra PRIME-B650M-A-WIFI-II-ASUS-2413 sağ tıklayıp Tümüne Ayıkla de. Klasör haline geldikten sonra indirdiğiniz dosyanın içinde CAP adlı dosya ve BIOS Renamer olacak. BIOS Renamer'a basın ve sonra biraz bekleyin. (İşlem tamamlanınca herhangi bir tuşa basın.) O ekran kapandıktan sonra CAP dosyasını flash belleğe atın. Sonra bilgisayarı kapatın. Flash belleği kasanın arkasındaki 3 numaralı yere takın. Sonra 9 numaralı Flashback butonuna 3 saniye basın. 3 kez ışık yanıp sönecek ve ardından işlem başlayacak işlem bitince ışık sönecek o zaman tamamlanmış olacak.
Bu da BIOS Flashback videosu:
Alıntıyı görüntüle
hocam şuan dediklerinizi yapamam kuzenim anlıyor oda müas,t deeiğl o geldiğinizde dediklerinizi yapacağım şuanlık sadece bıosa girmem gerek onu nasıl yaparım şimdilik o lazım

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
attım

hocam şuan dediklerinizi yapamam kuzenim anlıyor oda müas,t deeiğl o geldiğinizde dediklerinizi yapacağım şuanlık sadece bıosa girmem gerek onu nasıl yaparım şimdilik o lazım
Şuan giremezsin. Görüntü kablosunu değiştireceksin (HDMI kullanıyorsan DP ile DP kullanıyorsan HDMI ile). Ya da bilgisayar kapalıyken anakart üstünden CLRTC ile BIOS'u sıfırlayacaksın. Şuan işlerim var. Eğer 2 saat beklersen yardımcı olurum.

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
Şuan giremezsin. Görüntü kablosunu değiştireceksin (HDMI kullanıyorsan DP ile DP kullanıyorsan HDMI ile). Ya da bilgisayar kapalıyken anakart üstünden CLRTC ile BIOS'u sıfırlayacaksın. Şuan işlerim var. Eğer 2 saat beklersen yardımcı olurum.
hocam dp kullanıyorum bıosu sıfırladığımda ne olur siz müsait olduğunuzda yardımcı olursanız sevinirim

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
benimde 1-2 Hafta önce böyleydi oyunu hdd den ssdye taşıdım düzeldi

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
tamamdır hocam

hocam yanlış tuşa basıyorsunuz. enter tuşuna basıyorsunuz. delete veya del tuşuna basmanız lazım
deneyeyim

hocam yanlış tuşa basıyorsunuz. enter tuşuna basıyorsunuz. delete veya del tuşuna basmanız lazım
olmuyorr maalesef

hocam müsait olduğunuzda bana yazarsanız minnattar olurum

Nası yani hocam işte videoda görünüyor

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
tamamdır hocam

deneyeyim

olmuyorr maalesef

Nası yani hocam işte videoda görünüyor
Bastığın tuş enter hocam. Şurada delete yazıyor sanırım bilgisayar açılırken durmadan ona bas.
Ekran görüntüsü 2024-03-08 201516.png

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
tamamdır hocam

deneyeyim

olmuyorr maalesef

Nası yani hocam işte videoda görün

Hocam şuan bıosa girdim dediğinizi yaparak

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
Bastığın tuş enter hocam. Şurada delete yazıyor sanırım bilgisayar açılırken durmadan ona bas. Alıntıyı görüntüle

Hangi şekilde girdin hocam?
Video attım hocam

benimde 1-2 Hafta önce böyleydi oyunu hdd den ssdye taşıdım düzeldi
Bende HDD yok M2 var sadece

Hangi şekilde girdin hocam?
Ayrıca hocam bıos sürümü oyundaki bir hatayı çözmeye sebep olurmu yani?

Son düzenleme:
Top Bottom