Neler Yeni

CS2'ye Giriş Hakkında!

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Merhaba, Bugün seçkin olan hesaba CS2 nasıl alacağız bundan bahsedeceğim. Öncelikle CS2 alabilmek için, CS2 çıkmadan önce bir seçkin'e sahip olmanız gerekiyordu. Eğer hesabınızda seçkin yoksa şuan alsanız da bir şey değişmez, ilerleyen zamanlar için bilemem. Eğer seçkin varsa ve gelmediyse büyük ihtimal rekabetçi rankınız bulunmuyor, rankı açtığınız takdirde hesabınıza 12-24 saat içinde CS2 gelecektir. Ranksız kişiler sonradan geliyor mu diye merak ediyordu ve evet arkadaşlar geliyor. CS2 geldiğinde rankım yoktu ve bana ondan dolayı gelmedi, sonradan rank açtım ve bu sabah CS2 geldi. Herkese iyi oyunlar!
1693644092071.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT: Konunun amacı, seçkin hesaba sahip olan arkadaşların rankının olmaması ve rankı gelince seçkinin gelip gelmeyeceğini bilmemesidir. Ben denedim, sonradan rank açında geliyor bu yüzden size de bildirmek istedim.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
indirdikten sonra cs go oynayabiliyor muyuz sonra cs 2 mi kalıyor

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Arda Okçu
indirdikten sonra cs go oynayabiliyor muyuz sonra cs 2 mi kalıyor
İkisinide oynuyabiliyorsunuz oyna butonuna bastıktan sonra seçme kısmı geliyor ama CS2 de optimizasyon sorunu var Fps drop yerden silah almama gibi problemler olabiliyor ama mekaniklerini çok güzel yapmışlar oynarken cidden keyif alıyorsunuz bu sorunları da düzelteceklerdir

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhaba, Bugün seçkin olan hesaba CS2 nasıl alacağız bundan bahsedeceğim. Öncelikle CS2 alabilmek için, CS2 çıkmadan önce bir seçkin'e sahip olmanız gerekiyordu. Eğer hesabınızda seçkin yoksa şuan alsanız da bir şey değişmez, ilerleyen zamanlar için bilemem. Eğer seçkin varsa ve gelmediyse büyük ihtimal rekabetçi rankınız bulunmuyor, rankı açtığınız takdirde hesabınıza 12-24 saat içinde CS2 gelecektir. Ranksız kişiler sonradan geliyor mu diye merak ediyordu ve evet arkadaşlar geliyor. CS2 geldiğinde rankım yoktu ve bana ondan dolayı gelmedi, sonradan rank açtım ve bu sabah CS2 geldi. Herkese iyi oyunlar!Alıntıyı görüntüle

NOT: Konunun amacı, seçkin hesaba sahip olan arkadaşların rankının olmaması ve rankı gelince seçkinin gelip gelmeyeceğini bilmemesidir. Ben denedim, sonradan rank açında geliyor bu yüzden size de bildirmek istedim.
aynısı banada oldu o gece cs2 çıktı haberinden sonra girip rank açtım bişey yoktu, az önce banada geldi indiriyorum şuan

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
ranked girebiliyor muyuz eğer girebiliyorsak bi ekip kuralım girelim hemen oyunun inmesini bekliyorum şu an

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
ismail yıldız
ranked girebiliyor muyuz eğer girebiliyorsak bi ekip kuralım girelim hemen oyunun inmesini bekliyorum şu an
Seçkin ranked var girebiliyosun. Milli map olan d2 yok ama. Faceit tarzı seçkin ranked. Map eleyerek giriyosun. Normal rekabetçi açık değildi en son baktığımda

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Seçkin ranked var girebiliyosun. Milli map olan d2 yok ama. Faceit tarzı seçkin ranked. Map eleyerek giriyosun. Normal rekabetçi açık değildi en son baktığımda
zaten seçkinim ben dostum sorun yok ömrümüzü çürüttüğümüz d2 nasıl olmaz ya :D

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Ulan bir türlü giremedim, dün indirmeyi başlattım zaman yetmedi yattım uyudum çok merak ediyorum. En çok merak ettiğim şeyler, birincisi renkler nasıl oldu? Ben valodan geçtim ve aşırı soluk geldi bana iticiydi yani ve buna ek olarak vuruş hissiyatı, umarım bunu değiştirmişlerdir çünkü vuruş hissiyatı diye bir şey yok oyunda

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
Merhaba, Bugün seçkin olan hesaba CS2 nasıl alacağız bundan bahsedeceğim. Öncelikle CS2 alabilmek için, CS2 çıkmadan önce bir seçkin'e sahip olmanız gerekiyordu. Eğer hesabınızda seçkin yoksa şuan alsanız da bir şey değişmez, ilerleyen zamanlar için bilemem. Eğer seçkin varsa ve gelmediyse büyük ihtimal rekabetçi rankınız bulunmuyor, rankı açtığınız takdirde hesabınıza 12-24 saat içinde CS2 gelecektir. Ranksız kişiler sonradan geliyor mu diye merak ediyordu ve evet arkadaşlar geliyor. CS2 geldiğinde rankım yoktu ve bana ondan dolayı gelmedi, sonradan rank açtım ve bu sabah CS2 geldi. Herkese iyi oyunlar!Alıntıyı görüntüle

GeForce NOW'da oynamayı düşünen skaın CS2 kaydolmasın. Kaydolunca güncelleme başlatıyor ve bu güncelleme uzun sürdüğü için oyun oynayamıyoruz ve otomatik olarak atıyor. CSGO'ya da geri dönüşe bile açılmıyor.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
image.jpg

Çok az kaldı beyleeer 🫠

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç