Neler Yeni

DA Forum Dertleşiyor.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Benim de öyle oldu mutlu olduğum gece benden gündüzümü aldı. Bir uyandım her şey bitmiş, gitmiş.

4-5 Ay oldu gideli tekrar konuşayım diyorum ama olmuyor ne yazsam, ne desem hepsi boş kalıyor. En kötüsü bir süre sonra mutlu olsun diye her şeyi yapacağın kişinin mutlu olması senin canını yakıyor ama yine de mutlu olmasını istiyorsun yeter ki o mutlu olsun diyorsun...
onu seviyordum. arkadaşlarım kıza söylemiş işte alp seni seviyor diye. o da bana dedi ben de seni seviyorum. 1 ay sonra ayrıldı. meğer en yakın arkadaşımı seviyormuş ama onun sevgilisi zaten olduğu için ona yanaşamamış. beni merdiven yaptı. o günden beri kimseye açılmıyorum. (1 yıl 1 hafta)

T.P.G.

80+ Titanium
kışın sistem toplayacağım ama dolar yükseliyor diye içimde bir korku var
paran varsa şimdi al. eğer çok paran varsa 3070 ya da 3060 ı bekle
Mesaj otomatik birleştirildi:

onu seviyordum. arkadaşlarım kıza söylemiş işte alp seni seviyor diye. o da bana dedi ben de seni seviyorum. 1 ay sonra ayrıldı. meğer en yakın arkadaşımı seviyormuş ama onun sevgilisi zaten olduğu için ona yanaşamamış. beni merdiven yaptı. o günden beri kimseye açılmıyorum. (1 yıl 1 hafta)
buna halk arasında başka bir şey diyoruz biz. ''O'' ile başlıyor bil bakalım ne?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

buna halk arasında başka bir şey diyoruz biz. ''O'' ile başlıyor bil bakalım ne?
biliyorum .d

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Emircan
Tek derdim 3000 serisi cikacak diye pc toplamayi erteliyorum. Toplamam gerekiyor ama toplayamiyorum.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Tek derdim 3000 serisi cikacak diye PC toplamayi erteliyorum. Toplamam gerekiyor ama toplayamiyorum.

işin güzel tarafı karantinanın başında altın'a yatırdım paramı. eğer bunu yapmasaydım pc sahibi olamayacaktım 😀

seninki yine iyi ben 8-10 senelik 300 TL en fazla edecek sistemim var ve oyun oynayamıyorum
windows xp kullanmış, o dosya gezgini kısmında köpek olan windows'u kullanmış olanlar bu mesajı beğensin. (ben kullandım)

Top Bottom