Neler Yeni

DA Forum vs Technopat Sosyal

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Selman Balcancı
Hocam o konuda çok bilgim yok ama galiba ağ düzeltici siteler vardı proxy mi neydiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Selman Balcancı
Tamam deneyim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam denedim açılıyor proxy yazın yeşil dinozor ağizli logonun olduğu bir site var hocam öna tıklayın technopat forum yazın cikar

Zepett8

80+ Bronze
Tamam deneyim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam denedim açılıyor proxy yazın yeşil dinozor ağizli logonun olduğu bir site var hocam öna tıklayın technopat forum yazın cikar
Sonuç?

Zepett8

80+ Bronze
Girdi hocam düzelmiş.

JSezar

80+ Silver
Buranın yaş kitlesi küçük.çoğu mesaj gırgır şamata için.burda faydalı bilgiyi cımbızla seçiyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Mustafa
Technopat'ın en fazla eleştirilen yanı çok katı olması ve TDK'nin tüm yazım kuralları tamamen uyulması. Üstüne yazım hatalarına 1 saat gibi saçma ve uzun süreli cezalar verilmesi. Ben yazım kurallarına uyulmasın demiyorum ama uyamayan adamı kısıtlamak yerine mesajı düzeltip sözlü uyarılabilir bir kaç defa. Eğer gene de devam ediyorsa ondan sonra uygularsın kısıtlamayı. DA foruma kıyasla olan farkı, tüm konulara neredeyse cevap verilmesi ve konularınız sadece bir defa önde durmuyor. Sonradan cevap verilmediyse öne çıkarıp cevap alabiliyorsunuz. Özellik açısından Technopat her türlü üstün ama DA forumda insan biraz daha rahat hissediyor. Bu rahatlık ve denetimsizlikte çok fazla yanlış bilgiye yol açıyor. Technopat çok katı bir forum. Eğer Technopat kullanıpta bunu gördüyseniz Technopat'ta adım engin beyefendi.
Sana 1 saat önce ezik psikolojili dediğim için ceza yedim, ezik psikolojili herif seni. Oyun yapıyorsun, yardımcı olmak amaçlı eleştri yazıyorum, beğenmedimi yapıştırıp geçiyorsun. Evet aynı erzurum gibi milli gururlarla oynayıp bir baltaya sap olamayacaksın.

Technopat'ın en fazla eleştirilen yanı çok katı olması ve TDK'nin tüm yazım kuralları tamamen uyulması. Üstüne yazım hatalarına 1 saat gibi saçma ve uzun süreli cezalar verilmesi. Ben yazım kurallarına uyulmasın demiyorum ama uyamayan adamı kısıtlamak yerine mesajı düzeltip sözlü uyarılabilir bir kaç defa. Eğer gene de devam ediyorsa ondan sonra uygularsın kısıtlamayı. DA foruma kıyasla olan farkı, tüm konulara neredeyse cevap verilmesi ve konularınız sadece bir defa önde durmuyor. Sonradan cevap verilmediyse öne çıkarıp cevap alabiliyorsunuz. Özellik açısından Technopat her türlü üstün ama DA forumda insan biraz daha rahat hissediyor. Bu rahatlık ve denetimsizlikte çok fazla yanlış bilgiye yol açıyor. Technopat çok katı bir forum. Eğer Technopat kullanıpta bunu gördüyseniz Technopat'ta adım engin beyefendi.
Mevzu yazım kuralları değil aslın da. 2037 yılına kadar ban yemiş birisiyim. 2 senedir üyeliğim vardı. En büyük sıkıntısı moderatör arkadaşlar. Bir çok moderatör arkadaşın site de kendi samimi olduğu veya kafa dengi olduğu kişiler var ve onları koruyorlar. Samimi olmadığı bir adam küçük bir hata yapsa anın da ceza veriyorlar ama kendi arkadaşları aynı hatayı yaptığı zaman görmezden geliyorlar. Bunlar cidden yaşanıyor ve çok fazla toxic kitle var. Ve bu kitlenin sayısı gün geçtikçe her gün artıyor ve hiç bir önlem de almıyorlar. Bu forum da çok fazla toxic üyeler var onlar kendilerini biliyorlar. Ama şimdilik kimse ses çıkarmıyor. Ve böyle devam ederse burası da Technopat den bir farkı kalmayacak. Moderatör arkadaşların yöneticiler tarafından sıkı bir şekil de denetlenmesi gerekiyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,811
Üyeler
153,946
Son üye
EmirhnYildrm
Top Bottom