Neler Yeni

DA forum kullanıcıların ciddiyetsizliği ve gereksiz konuşmaları.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
çok haklısın, bugün veya dün açılan bir konuda konuyu açan kişi capslock açık yazmıştı, altına gelen yorumlar keza konuyu açandan daha beterdi.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Tecnopat'ı bu yönden severim, forumlara ilk defa girdiğim zamanlarda RTX 3090 SLİ 10900K konusuna maşallah tüm binayı ısıtır bu demiştim, tak 10 dakikaya uyarı. Burada da olmalı bence.
Bu konuda size katılıyorum
Yazım hatası yaptım diye anında uyarı almıştım, o günden beri yazılarıma çok dikkat ediyorum.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Tecnopat'ı bu yönden severim, forumlara ilk defa girdiğim zamanlarda RTX 3090 SLİ 10900K konusuna maşallah tüm binayı ısıtır bu demiştim, tak 10 dakikaya uyarı. Burada da olmalı bence.
aman aman allah korusun ordan buraya geldim burada öyle olursa başka nereye giderim bilemiyorum

• Hahaha
Reaksiyonlar: Tera

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Bazı yönleri iyi bazıları kötü mesela cümleyi uzattım diye hesabımı kısıtlamışlardı.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Tera

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
bazı kullanıcılar gold-silver vs seviyesinde eyw ama mesajların en az yüzde 30 unun böyle olduğunu düşününce
ama hakkını veren de var boş atmayan

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Burada inceleme mevcut, göz atabilirsin.
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bu konuyu yetkili ekibinde okumasını istiyorum bizzat onlarında yorumlarını bekliyorum.
Meşgul ettiysem özür dilerim.
@crazyreign , @Mehmet Yılmaz , @mertkuskapan @Toxpox

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar bu tür konular açmayın rapor sistemini kullanın bakalım destek konullarında salçalaşan arkadaşların nasıl uzaklaştırıyorum görürsünüz. Ama bir de şu açıdan bakmak lazım ismi yabancı diye en azından C4, patlar, çöp veya 500 lira daha koy şunu al yazmamışlar.

ve "şuanlık" 40.000 üyemiz var DA Forum diye genelleyemezsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom