Neler Yeni

DA-G9 Teslim Alan Varmı ?

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Ekran kartının driverını kurmadır, çalışıyor mu diye kontrolüdür falan onlar zaten göndermeden testlerini falan yapıyorlar, kargoda sıkıntı çıkmasın diye ekran kartını geri paketleyip sistemden ayrı gönderiyorlar.
Teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Geldi hocam benim de biraz önce bir kurup baktım kasa fanları dedikleri gibi değil ses bile denemez fısıltı şeklinde çalışıyor fanlar anakarti m-e kasa gerçekten kaliteli geldi elime özellikle camı çok güzel kurulumda da bir ayıp göremedim tek gördüğüm buzzeri takmamışlar onu da bir zahmet takarız zaten
Bazıları fanlar son hızda dönüyor diyorlardı siz kontrolcü mü taktınız yoksa tam hızda da sessiz mi çalışıyor? Benimki de pazartesi geldi ama yoğunluktan daha açamadım bugün deneyecem.

Mmn34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mümin yavaş
Geldi hocam benim de biraz önce bir kurup baktım kasa fanları dedikleri gibi değil ses bile denemez fısıltı şeklinde çalışıyor fanlar anakarti m-e kasa gerçekten kaliteli geldi elime özellikle camı çok güzel kurulumda da bir ayıp göremedim tek gördüğüm buzzeri takmamışlar onu da bir zahmet takarız zaten

Hangi kasa görsel atar mısın ? Çünkü iki farklı kasayla satıldı stok durumundan dolayı acaba senin ki farklı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
zaten kaçtı ? neden iade etmek istiyosunuz?
20bin liraydı stok bitti alamadık tabi sonra güya bu al satçılar için tekrar açtılar ama bu sefer 26bin liraya bende 26 bine almıştım pembe sitede be forumun ikinci el sitesinde daha uyguma satıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
Hangi kasa görsel atar mısın ? Çünkü iki farklı kasayla satıldı stok durumundan dolayı acaba senin ki farklı mı ?
Hocam stok kasa şuan pcde değilim ama faturadan da baktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazıları fanlar son hızda dönüyor diyorlardı siz kontrolcü mü taktınız yoksa tam hızda da sessiz mi çalışıyor? Benimki de pazartesi geldi ama yoğunluktan daha açamadım bugün deneyecem.
Hocam inanın ki rahatsız edici yüksek bir ses yok müdahale etmedim makul insanlar abartıyor bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
Testleri falan yaptınız mı durumlar nasıl fps değerleri vs. Bilgilendirirseniz çok güzel olur
Sıcaklıklar makul oyun testi daha yapmadım indiriyorum sadece ssd için pasif soğutma olmadığından yoğun yazma okuma yaparken 50 dereceye geliyor başka durum yok o da giriş anakart için olmazsa olmaz bir durum gibi diyebiliriz ekran kartı sorun etmiyor 70 derece furmark ki 40xx serisinde watt oranları çoğu zaman full kullanılmadığından oyun içi daha makul olacaktır

Erimtan

80+ Bronze
Sıcaklıklar makul oyun testi daha yapmadım indiriyorum sadece ssd için pasif soğutma olmadığından yoğun yazma okuma yaparken 50 dereceye geliyor başka durum yok o da giriş anakart için olmazsa olmaz bir durum gibi diyebiliriz ekran kartı sorun etmiyor 70 derece furmark ki 40xx serisinde watt oranları çoğu zaman full kullanılmadığından oyun içi daha makul olacaktır
Hayırlı olsun hocam bizimki hala hazırlanıyor :)

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,426
İsim
Emre

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Kasaya thermalright assassin 120 se sıgmıyor Almayın da zaten se 214 xt alın geçin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,504
Üyeler
141,848
Son üye
AhmetBaki24
Top Bottom