Neler Yeni

DA5 Sistemi Kimler Mi Aldı ?

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Burak
En fazla 3 tane alma sınırı gelsin bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Turfan
Şahsen Ocak ayından berri para biriktirip bir sistem almaya çalışıyorum. Abulldah kralın sistemi hep aradığım parçalardan oluşan bir sistemdi ve fiyatı çok iyiydi. incehesap sistemlere en fazla 1 tane alabilir kotası koyabiliyor başka sitelerdede gördüm bunları. Site hatalarını görüntülemeye çalıştığımda rage limit olduğunu gördüm bir andan siteye erişim konusunda haklılar ama bir kişinin bu kadar fazla aldığını görünce üzüldüm. Abdullah kral bizim için uğraşıyor en optimum en iyi parçaları en ucuza çekmeye çalışıyor hakkı yenmez. Ben alamadığım için üzüldüm. Siteye girildiğinde bile sepete eklenmedi en son zaten stok bittiğindede site kapalıydı bakmadım bile yenileri bekliyoruz. Foruma özel çağırısı olumlu yanıt verirse daha güzel şeyler olabilir. En azından benim bütçem 11,5K ya çıkabiliyor 3060 sistem gelirse güzel olur. Kavga etmeyin kimseyle boşverin serbest piyasa der gönüllerini rahatlatırlar yapacak bişeyimiz yok. Firma 1 limit koysaydı mücadele edebilirdik. En fazla 3 taneye kadar alabilirlerdi stok bitene kadar

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Adam 13 tane aldı derken 13 sayfa olmuş Maşallah tam 13 sayfa olmuş konu :)

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
13 tane alması inandırıcı değil kredi kartın 130,000 TL olan biri da sistem kovalamaz şimdi 30 tane aldım desem inanacakmısınız
reis banka kartı diye bir şey var

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Cem Y
Donanım arşivi forum da alabilenleri toplasak 20 kişi çıkar mı ?
Donanım haber forum üyesi tek başına 13 adet almış. Sistem kanal takipcileri ve forum kullanıcılarına değil yüksek gelirli olup bu sistemden kazanç elde etmek isteyen kişilere yaramış.
Sadece forum üyelerine stok yapıp belirlenen tarihten öncesinde üye olanların alabileceği özel bir proje sunulmalı. Yoksa bu çıkan sistemler takipçilere ve oyunculara değil fırsatçı ve miningci kişilere gidiyor.
Yıllardır bizlere uygun fiyatlı sistemler sunan Donanım Arşivi bu problemi de çözecektir umarım.
böyle saçma şeyler oluyorsa bir sonrakinde kesinlikle satın alma limiti eklemeliler

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,374
İsim
Furkan
Doğrudur ama bunun kul hakkıyla alakası yok çünkü itopya buna önlem alması gerekir kişi başı 1 adet sınırlaması yaptığı zaman eminim ihtiyacı olan kişiler daha çok olacaktır burada tartışmamız boş itopya buna el atması gerekir ama itopya el atmadığı sürece adamlara laf deme şansın yok çünkü dediğim gibi bu ticaret kul hakkıyla alakası yok.
zaten ben kul hakkı demiyorum ama bunun için para biriktirenlere yazık oluyor, gamegaraj satış politikası güzel olurdu

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
13 tane alabilmiş
Daha alsa alicak
Hayallerimize oynadığınız için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa Akbulut
Donanım arşivi forum da alabilenleri toplasak 20 kişi çıkar mı ?
Donanım haber forum üyesi tek başına 13 adet almış. Sistem kanal takipcileri ve forum kullanıcılarına değil yüksek gelirli olup bu sistemden kazanç elde etmek isteyen kişilere yaramış.
Sadece forum üyelerine stok yapıp belirlenen tarihten öncesinde üye olanların alabileceği özel bir proje sunulmalı. Yoksa bu çıkan sistemler takipçilere ve oyunculara değil fırsatçı ve miningci kişilere gidiyor.
Yıllardır bizlere uygun fiyatlı sistemler sunan Donanım Arşivi bu problemi de çözecektir umarım.
Bunun düşünülmesi lazımdı . Keşke sinir koysalarmıs

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Khan
Önüne istediğiniz bariyeri koyun adam aile üyelerinin tamamına aldırıyor arkadaşına aldırıyor bunun önüne geçmeye çalışmak Allah'tan sabır gerektiriyor 1 kişi sınırı koyun almayı kafaya koyan adam 100 tane de alır.

Perşembe günü itopya ile toplantı yapacağım ana konum: Sadece DA Forum üyelerinin satın alacağı canavar F/P sistem...

Ben süper kahraman değilim veya milyon dolarlık mal dödüren bir e ticaret sitem yok sadece işini iyi yapmaya çalışan bir yayıncıyım, sistem için toplantı yapsam da yapmasam da yine para mı kazanacağım ama inanın veya inanmayın sırf sizin için forum üyelerine farkındalık yaratmak adına toplantı yapıp yüz yüze çiçek gibi sistemi ayarlatacağım. Sevgiler

Önüne istediğiniz bariyeri koyun adam aile üyelerinin tamamına aldırıyor arkadaşına aldırıyor bunun önüne geçmeye çalışmak Allah'tan sabır gerektiriyor 1 kişi sınırı koyun almayı kafaya koyan adam 100 tane de alır.

Perşembe günü itopya ile toplantı yapacağım ana konum: Sadece DA Forum üyelerinin satın alacağı canavar F/P sistem...

Ben süper kahraman değilim veya milyon dolarlık mal dödüren bir e ticaret sitem yok sadece işini iyi yapmaya çalışan bir yayıncıyım, sistem için toplantı yapsam da yapmasam da yine para mı kazanacağım ama inanın veya inanmayın sırf sizin için forum üyelerine farkındalık yaratmak adına toplantı yapıp yüz yüze çiçek gibi sistemi ayarlatacağım. Sevgiler
Bravo Abdullah , forum işini bilen birisi olarak forumdakileri özel hissettirmek gerektiğini biliyorsun. Merakla bekliyoruz dostum..

Yavuz241

80+ Bronze
@Abdullah Hacıgül abi aramızda en yetkili sen varsın. İtopya yı arayıp söylesen ne güzel olur hepimiz için. 1 tane alma limiti gelmesi lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,585
Üyeler
142,755
Son üye
smsonayvercom
Top Bottom