Neler Yeni

Çözüldü✓ darmoshark m3 4k driver sorunu

CptSpork

80+ Bronze
Bu driver mevzusu niye bu kadar sorunlu alan herkes sorun yaşamış. Mouse kaliteli mi bari?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
bende sipariş ettim biraz önce size kaç günde geldi istanbuldayım ben ve sorun sadece yazılım konusunda mı ? başka problem yaşayan var mı

oliveforge99

80+ Silver
Yanlış yazılımı kullanıyorsunuz. Doğru yazılım paylaşılan youtube videosunun altındaki linkte mevcut.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Yanlış yazılımı kullanıyorsunuz. Doğru yazılım paylaşılan youtube videosunun altındaki linkte mevcut.
hepsini denedim tek tek yeni sürüm eski sürüm hic biri ise yaramadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende sipariş ettim biraz önce size kaç günde geldi istanbuldayım ben ve sorun sadece yazılım konusunda mı ? başka problem yaşayan var mı
istanbul ici 2 günde geldi bana ve mouse cok kalitesiz gibi bir hissiyat veriyor ele ilk alınca ama sorunu yok gayet f/p kalitede bir ürün cok rahat her seyi gercekten

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
ne driverları düzgün ne de ele alınca sağlamlık hissiyatı veriyor. Almayın! Driverlar kurulabilse bir nebze kullanılabilicek belki ama kurulmuyor işte.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,342
İsim
Kerem Çavuş
ne driverları düzgün ne de ele alınca sağlamlık hissiyatı veriyor. Almayın! Driverlar kurulabilse bir nebze kullanılabilicek belki ama kurulmuyor işte.
Katılmıyorum önceden kullandığın mouse takoz olduğu için sağlam hissi veriyor olabilir bu hem aşırı hafif hem de dandik hissettircek bir materyali de yok driver da dil olayını yapınca çözülüyor bu fiyata 4khz kablosuz bu sensör , switch mouse varsa at alalım dostum

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Katılmıyorum önceden kullandığın mouse takoz olduğu için sağlam hissi veriyor olabilir bu hem aşırı hafif hem de dandik hissettircek bir materyali de yok driver da dil olayını yapınca çözülüyor bu fiyata 4khz kablosuz bu sensör , switch mouse varsa at alalım dostum
dil ayarını yaptım ama yine görmüyor

enthy7

80+
Firmware update sonrası tekrar dene istersen bende bu şekilde düzeldi veya update sonrası uygulamayı tekrar kurmayı dene
Arkadaşlar ben sitesinden driveri yükledim. Firmware update diye bir bölüm bulamadım yalnız. Firmware update nereden yapılıyor? 1 kere receiverin üstündeki ışık kendi kendine 1-2 sn söndü mouse gitti tekrar kendi kendine geri geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,187
Üyeler
155,986
Son üye
Kaiera
Top Bottom