Neler Yeni

DARMOSHARK M3 VS AJAZZ AJ199

just777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eren
İkisi de değil. Vgn dragonfly
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sensörleri aynı 2 mouseninde aradaki 500tl farka değer mi?

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
hocam sensörleri aynı 2 mouseninde aradaki 500tl farka değer mi?
hocam bende arada kaldım ajazz 850 TL olunca sipariş verdim beğenmezsem iade edip f1 alacağım sizde öyle yapabilirsiniz amazondan iade kolay zaten

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF
Valla aj199 bence fiyatına göre iyi. Şuan kullanıyorum miss gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Talha Karaaslan
vgn ile ajazz arası tek fark ajazzdan uzatıcı kablo çıkmıyor bence viper mini şekline alıştıysan ajazz eline daha rahat gelir şekil en önemli şey sensör plastik falan çok yakın kalitedeler

just777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eren
dostum ikisinin de malzeme yapısı çok kötü. Düşmelerde kırılır. VGN her türlü daha iyi istiyorsan ekipman üstadının videosunu da atayım.
bu videoyu bende izledim gayet güzel bi mouse buda fakat arada 500tllik bi fark olduğu için aradaki farka değer mi diye düşünüyorum forumdaki bazı arkadaşlar 2 mouseninde malzeme olarak pek bi farkının olmadığını söyledi kafam karıştı açıkçası

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
bu videoyu bende izledim gayet güzel bi mouse buda fakat arada 500tllik bi fark olduğu için aradaki farka değer mi diye düşünüyorum forumdaki bazı arkadaşlar 2 mouseninde malzeme olarak pek bi farkının olmadığını söyledi kafam karıştı açıkçası
Vgn alın yolunuza bakın. Aradaki fark size kalmış bir şey. Aradaki farkı kapatmak için zora girefekseniz değmez.

Reis ayrıca ajazz 1000e geliyor. Arada 500 değil 350 fark var. Vgn ikisini de tokatlar.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
bende bu klavyeyi almayı düşünüyodum büyük ihtimal bunu alırım

deathradder v2 x hyperspeed mi daha iyi yoksa aj199 mu sensör olarak deathradder v2 x hyperspeed ide çok önerdiler
hocam deathatter v2 x hyperspeed de basiliks x hyperspeed kullanmış biri olarak ta söyleyebilirim ajazz daha kaliteli bir mouse kesinlikle ondan al 5g sensör bazı yönleri ile berbat bir sensör ajazz ın sensöründe smart tracking bile var

dostum ikisinin de malzeme yapısı çok kötü. Düşmelerde kırılır. VGN her türlü daha iyi istiyorsan ekipman üstadının videosunu da atayım.
ya kanka adam düşme testi bile yaptı hala bunu söylüyorsunuz ya yazık kafanıza ne diyeyim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
hocam deathatter v2 x hyperspeed de basiliks x hyperspeed kullanmış biri olarak ta söyleyebilirim ajazz daha kaliteli bir mouse kesinlikle ondan al 5g sensör bazı yönleri ile berbat bir sensör ajazz ın sensöründe smart tracking bile var

ya kanka adam düşme testi bile yaptı hala bunu söylüyorsunuz ya yazık kafanıza ne diyeyim
valla yaptım ama beğenmiyolar

just777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eren

hocam attığım linkteki ajazz199 orjinal değil mi? başında yindiao yazıyor

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru