Neler Yeni

Yardım DeepCool CH560 850W Aldım !

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,522
İsim
Hacı
@HacıSOFU beklenen gün geldi kargo gelmiş bu akşam kurarım gibi duruyor sence 3 saate kurar mıyım ya sıvı soğutma yok birsey yok kurarım gibi geldi
Kurarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HacıSOFU beklenen gün geldi kargo gelmiş bu akşam kurarım gibi duruyor sence 3 saate kurar mıyım ya sıvı soğutma yok birsey yok kurarım gibi geldi
PSU ne geldi etiketini yolla buraya :)

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
mehmet ali oğuz
Kurarsın.

PSU ne geldi etiketini yolla buraya :)
ATX 3.1 olan gelmeli Deepcool PN850M DÜmen yapmazlar herhalde

Yok be kardeşim 3 saat ne yap kendine bir kahve tık tık tık zevkle topla :) Ben canım sıkıldıkca morpheus u söküp kuruyorum :D

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,522
İsim
Hacı
ATX 3.1 olan gelmeli Deepcool PN850M DÜmen yapmazlar herhalde

Yok be kardeşim 3 saat ne yap kendine bir kahve tık tık tık zevkle topla :) Ben canım sıkıldıkca morpheus u söküp kuruyorum :D
Manyak... Yapboz mu la bu 🤣

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
mehmet ali oğuz
Manyak... Yapboz mu la bu 🤣
Ya her modu deneyeyim dedim psu gönderdim değişime kutusunda delik vardı. Arctic 420 yide gönderdim invetus a değişim yaptırdım öyle sistemide kuramıyorum dedim boş durcama modları deneyeyim :) Psu arka konumda ve altta hoşuma gitti kablolama yönünden ama PSU ön kısımda anlam veremedim amacına.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,140
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
@HacıSOFU hocam napacam anlamadım pc yi topluyorumda bende o rgb girişi yok nereye takicam bide hdd led ve power sw var sadece ama poweri takiyom tuşa basıyorum çalışmıyor niyeyse

@HacıSOFU hocam napacam anlamadım pc yi topluyorumda bende o rgb girişi yok nereye takicam bide hdd led ve power sw var sadece ama poweri takiyom tuşa basıyorum çalışmıyor niyeyse
Tamam tamam kasa çalıştı tam modulerdeki 2. Psu girişini takmamışım

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,140
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Şuan kasayı kurdum yarın fotoğrafları yolarım ama PSU testini nasıl yapıcağım anlamadım occt den power testi açtım ama hiç bir gösterge falan yok sadece işlemci ve ekran kartını falan gösteriyor @LaZz61

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
mehmet ali oğuz
Şuan kasayı kurdum yarın fotoğrafları yolarım ama PSU testini nasıl yapıcağım anlamadım occt den power testi açtım ama hiç bir gösterge falan yok sadece işlemci ve ekran kartını falan gösteriyor @LaZz61
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim OCCC testine felan inan gerek yok Ekran kartı mesela furmarkda testlerde sorun cıkarmazken oyuna girince CW sesi geliyordu sadece . Yani CW yi en güzel CS:go oyuna giriş menüsünde felan oyunlarda test etmen gerekiyor. Occt testine gerek yok psu için. Bu arada PSU modeli doğru dimi PN850M modeli ?

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim OCCC testine felan inan gerek yok Ekran kartı mesela furmarkda testlerde sorun cıkarmazken oyuna girince CW sesi geliyordu sadece . Yani CW yi en güzel CS:go oyuna giriş menüsünde felan oyunlarda test etmen gerekiyor. Occt testine gerek yok psu için. Bu arada PSU modeli doğru dimi PN850M modeli ?

Oyuna gir bu arkadaş gibi şu sesi dinle ama ekran kartından da gelebilir PSu ya doğru kulağını daya 3 5 oyunda test et menüde oyuna girince Ben en net test i knghtonline boş haritada yüksek fps lerde yapıyordum :)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Batuhan
@HacıSOFU Hoca Almış Kasayı Sonunda Operasyon İptal .

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,522
İsim
Hacı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,140
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

Oyuna gir bu arkadaş gibi şu sesi dinle ama ekran kartından da gelebilir PSu ya doğru kulağını daya 3 5 oyunda test et menüde oyuna girince Ben en net test i knghtonline boş haritada yüksek fps lerde yapıyordum :)
IMG_2406.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,401
Üyeler
147,880
Son üye
Egeyldz.73
Top Bottom