Neler Yeni

Rehber Detaylı Mouse Rehberi

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
''
Today was the Day. I got this Mouse and i can say its Top Notch. Nice Crisp Clicks and good implementation for Kailh 8.0, no Flex, my White Version 62gr, Rounded Feets, no Sensor Delay Problems etc... And the Form is really new..... the Mouse has a nice but not Aggressive Back Hump but still good enough for Claw and also some Ergo properties. For Claw and Palm very nice Form. The Software is Beta and in Chinese. End of the Month the Final Software will come out. For that Price absolutly no Brainer. Big Thanks goes to Gen3Dtech for posting this Mouse!!!!!!!!
''

Redditte buna benzer çok yorum var. Malzeme kalitesi kaliteli mouselara göre kötü fakat berbat bir kalitesi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geri yollayacağına yemin edip kurana el basarsan bendekini yollayabilirim bakman için (!)
Hocam aklınızda ki mouse algısını tamamen değiştirmelisiniz
Berbat bir kalitesi varz

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Berbat bir kalitesi varz
Para çokomel eğrisi devreye giriyor sanırım bu durumda Darmoshark n3 almayı düşünüyorum mesela ben çünkü kağıt üstünde shape'i bana en uygunu olduğunu düşünüyorum bu parayada bu shape yakın bir fare bulamadım malesef ne yapmamı önerirsin ?

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
Para çokomel eğrisi devreye giriyor sanırım bu durumda Darmoshark n3 almayı düşünüyorum mesela ben çünkü kağıt üstünde shape'i bana en uygunu olduğunu düşünüyorum bu parayada bu shape yakın bir fare bulamadım malesef ne yapmamı önerirsin ?
Yani alırsanda aşırı dikkatli kullan sinirlenip vurma yanlışlıkla düşürme bir yere çarpma ve griptape al.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Yani alırsanda aşırı dikkatli kullan sinirlenip vurma yanlışlıkla düşürme bir yere çarpma ve griptape al.
Klavyeye vururuz bizde :) işin şakası öyle huylarım pek yoktur :))

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Berbat bir kalitesi varz
Bak dostum, ben deneyimlediğim ürünün kalitesi nasıl ise ona göre yorum yapıyorum. Şimdiye kadar Pulsefire veya Razer mouselar hakkında konuştuğumu veya yorum yaptığımı gördün mü? Hayır çünkü kullanmadım. Fakat Darmoshark N3,M3,Ajazz AJ358,Delux Hunter gibi birçok mouse'u gerek meraktan gerek mecburiyetten deneyimledim ve buna göre konuşuyorum. Kalitesi premium değil fakat 10 liralık plastikten yapılma da değil bunu anlamıyorsun. Teorik olarak bakmıyorum sadece olaya ben veya redditten 3 tane konu okuyup 2 tane video izleyip ezbere de konuşmuyorum.

Ben de N3'ü her zaman önermiyorum fakat malzeme kalitesi iyi olmasa da stok skatezleri kötü değil sensörü iyi ayrıca Bu fiyat bandında triple mod bulunduran sayılı mouselardan biri hatta tek bile olabilir. Switchleri kaliteli. Normalde Ajazz öneriyorum fakat bu bütçede ajazzdan farklı shape isteyenlere ve bluetooth isteyenlere önerilebilecek bir mouse N3.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,102
İsim
kilan embappe
Yeter mi?

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
Bak dostum, ben deneyimlediğim ürünün kalitesi nasıl ise ona göre yorum yapıyorum. Şimdiye kadar Pulsefire veya Razer mouselar hakkında konuştuğumu veya yorum yaptığımı gördün mü? Hayır çünkü kullanmadım. Fakat Darmoshark N3,M3,Ajazz AJ358,Delux Hunter gibi birçok mouse'u gerek meraktan gerek mecburiyetten deneyimledim ve buna göre konuşuyorum. Kalitesi premium değil fakat 10 liralık plastikten yapılma da değil bunu anlamıyorsun. Teorik olarak bakmıyorum sadece olaya ben veya redditten 3 tane konu okuyup 2 tane video izleyip ezbere de konuşmuyorum.

Ben de N3'ü her zaman önermiyorum fakat malzeme kalitesi iyi olmasa da stok skatezleri kötü değil sensörü iyi ayrıca Bu fiyat bandında triple mod bulunduran sayılı mouselardan biri hatta tek bile olabilir. Switchleri kaliteli. Normalde Ajazz öneriyorum fakat bu bütçede ajazzdan farklı shape isteyenlere ve bluetooth isteyenlere önerilebilecek bir mouse N3.
O zaman nasıl hyperxin max 500 tl ediceğini ve razer focus pro ile 3335 farkı olduğunu savunuyorsun?

Ben öneri yapıyorum burda rehber yazmışım isteyenlere öneriyorum bu kadar.

Hocam sen bu işlerden anlıyor gibisin. Ben hiç elime uyan bir mouse bulamadım. Elimin ölçüleri 20.5 uzunluk 9 genişlik. Razer mamba elite kullandım claw tutuş yaptığım için uymadı. Şu an aoc agm700 kullanıyorum. O da küçük kalıyor tam elime oturmuyor. Sen ne önerirsin claw için?

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Hocam sen bu işlerden anlıyor gibisin. Ben hiç elime uyan bir mouse bulamadım. Elimin ölçüleri 20.5 uzunluk 9 genişlik. Razer mamba elite kullandım claw tutuş yaptığım için uymadı. Şu an aoc agm700 kullanıyorum. O da küçük kalıyor tam elime oturmuyor. Sen ne önerirsin claw için?
Ben daha önce basliksk v2 kullanmıştım claw için uygun değil ama kavrama olarak çok iyi bir fareydi.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
Bütçeniz nedir?

kreqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
faruk
çok boş tartışma dönmüş .d

bence tartışmaya gerek yok gayet güzel bir rehber var ortada konu boşu boşuna kilitlenmesin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,035
Üyeler
146,619
Son üye
vanitas27
Top Bottom