Neler Yeni

Dijitalde küfür etme

LaketrooS

80+ Silver
ya konu ne biliyonuz mu? arkadaşa reklam yapmışlar küfür fln etmiş sonra daha fazla küfür edilmiş.çocuk haklı yere haksız oldu dava edebilir mi?

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
ya konu ne biliyonuz mu? arkadaşa reklam yapmışlar küfür fln etmiş sonra daha fazla küfür edilmiş.çocuk haklı yere haksız oldu dava edebilir mi?
lan ber her zaman küfür ediyorum bir şey olmadı.

LaketrooS

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa

LaketrooS

80+ Silver

123kral14

80+ Silver
Bir şey olmaz. Küçükken bir adam bana dava açacağını söylemişti. Adama iyi giydirmiştim çok sarıyordu. 2-3 gün baya moralim bozuk gezdim sonradan anladım yalan söylediğini. Kesinlikle takma hiçbir şey olmuyor.

LaketrooS

80+ Silver
Bir şey olmaz. Küçükken bir adam bana dava açacağını söylemişti. Adama iyi giydirmiştim çok sarıyordu. 2-3 gün baya moralim bozuk gezdim sonradan anladım yalan söylediğini. Kesinlikle takma hiçbir şey olmuyor.
Tamamdır hocam morel fln bozuktu düzeldi eyw. We all gona make it brah

Saintes Maries

80+ Bronze
öyle dava edecem de 20k tazminat alacam da seni mahkemede süründürecem de... Bunlar genelde yaşı küçük olan kitleyi ürkütmek için atılan palavralar. yüksek ihtimal dava falan etmeyecek ama siz yine de sanal mecrada da olsa küfürden uzak durun.

LaketrooS

80+ Silver
öyle dava edecem de 20k tazminat alacam da seni mahkemede süründürecem de... Bunlar genelde yaşı küçük olan kitleyi ürkütmek için atılan palavralar. yüksek ihtimal dava falan etmeyecek ama siz yine de sanal mecrada da olsa küfürden uzak durun.
hocam ekşi sözlükten 12 satırlık küfür bulup attık. babasının çocoukken işediği duvara bile küfür ettik

Top Bottom