Neler Yeni

Android Direnç kayıtlı telefon alınır mı?

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Batın Köse
Bu kanıya nerden vardın mesela? Yd telefon kullanıyorum.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşlarının beraberinde ülkeye getirdiği mobil cihazların kullanım süresinin 180 güne uzatılacağını açıkladı. Düzenleme 1 Mart 2024'te yürürlüğe girecek. Süre uzatımı için başvurular e-Devlet üzerinden yapılacak.​

Kullanman önemli değil kanka. Bende kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşlarının beraberinde ülkeye getirdiği mobil cihazların kullanım süresinin 180 güne uzatılacağını açıkladı. Düzenleme 1 Mart 2024'te yürürlüğe girecek. Süre uzatımı için başvurular e-Devlet üzerinden yapılacak.​

Kullanman önemli değil kanka. Bende kullanıyorum.
Başvurusu vs yok, devlet yd yaşadığına bakmıyor kullandığınız operatörlerle ilgili, mayıstan itibaren ilk defa kullanıma açılacak cihazlar 6aydır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,593
İsim
Hacı
Bence alınmaz.

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom