Neler Yeni

🔴 DOLAR ARTIK 32 ₺ OLDU! 🔥

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
Emir
1710129635951.png

Yani :D sabah sabah küfür etmek istemiyorum.Bu halde ekonomiyi beğenen amipler var

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Bugün servisteyim insanlar hala düzelecek diye düşünüyor. Bu memleketin iq problemi var. Son 10 senedir düzeleceğini düşünen ve oy atan insanları uyutmak lazım
Oy veren vatandaşların fikirlerinden dolayı ölmeleri isteyen bu şahsı online olarak emniyete bildirmek vatandaşlık görevimizdir arkadaşlar. Kendisiyle alakalı suç duyurusunda bulunulmalıdır. Bu ifade özgürlüğü değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün servisteyim insanlar hala düzelecek diye düşünüyor. Bu memleketin iq problemi var. Son 10 senedir düzeleceğini düşünen ve oy atan insanları uyutmak lazım

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Efe
bunIara göre doIaağğğğrrrr 10TL oIacak.. enfIasyooooğğğğnnnn....

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Abdullah
Oy veren vatandaşların fikirlerinden dolayı ölmeleri isteyen bu şahsı online olarak emniyete bildirmek vatandaşlık görevimizdir arkadaşlar. Kendisiyle alakalı suç duyurusunda bulunulmalıdır. Bu ifade özgürlüğü değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trol halk uyuyor zaten

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Ramazana bomba gibi bir giriş oldu bunlar yine çarpılmayalım diye gidip yine oy verir ben bütün partilerden nefret ediyorum kimsenin oy kullanmaması lazım ülke olarak siyasetçilere karşı en büyük tepki bu olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,562
Üyeler
141,988
Son üye
slrumi
Top Bottom