Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
Kargo şirketlerinde sıkıntı yok deprem de bahaneleri oldu 1 tane adam koysalar günde 50 tane kasa toplar kasaların hepsi aynı zaten. Sözde kasalar hazırdı ama herkes gördü ki bırak hazır olmasını cihazların gençer gaming de bile olduğu şüpheli. Stok olmadan satışı yaptılar ben taksitle aldım ilk taksidi verdim hâlâ hazırlanıyor yazıyor 🤓 saat 20:00 da almıştım.

19.59da vermiştim ulaştı mantajlı şekilde elime
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakamadım daha arızalı değilse hallederim.

Edit: Sata kablosu fana değiyormuş düzelttim iyi şu an
hocam imzandaki sistemdeki b550 yi özelleştirerekmi almıştın gençergamingden

EmirBey00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
var dostum ben 19:59 DA aldım hala hazırlanıyor
Vallahi bende anlamadım gitti an itibariyle 7ci gündeyiz hala kargoya verilmiyor, sözde sistemler hazırdı, aradım kargoda yoğunluk var dedi arkadaş, demonte isteyenleri aynı gün kargoluyorlar bir gün sonra adamın eline ulaşıyor ama montajlı isteyince deprem dolayısıyla kargoda yoğunluk oluşuyor 😂😂
Ben de aynı saatte aldım hala hazırlanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sedat Deniz
Vallahi bende anlamadım gitti an itibariyle 7ci gündeyiz hala kargoya verilmiyor, sözde sistemler hazırdı, aradım kargoda yoğunluk var dedi arkadaş, demonte isteyenleri aynı gün kargoluyorlar bir gün sonra adamın eline ulaşıyor ama montajlı isteyince deprem dolayısıyla kargoda yoğunluk oluşuyor 😂😂

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
birkaç gün daha bekle kardeşim gelir illakı suan durumlar maglumm
durumlar mağlum ise demonteyi 1 günde nasıl yollayabiliyor Abdullah abinin demesine göre sistemler önceden hazırlanmıştı deprem onların bahanesi

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan

Keyfen

80+ Bronze
Kargo şirketlerinde sıkıntı yok deprem de bahaneleri oldu 1 tane adam koysalar günde 50 tane kasa toplar kasaların hepsi aynı zaten. Sözde kasalar hazırdı ama herkes gördü ki bırak hazır olmasını cihazların gençer gaming de bile olduğu şüpheli. Stok olmadan satışı yaptılar ben taksitle aldım ilk taksidi verdim hâlâ hazırlanıyor yazıyor 🤓 saat 20:00 da almıştım.
1 adam 50 kasamı toplar ? bunların testi yok adamın mola hakkı yok yemek arası yok sabah 8 de başlicak hatta senin için erken gelsin 55 tane felan yapsın köle ya bu insanlar zaten

Eric Cartman

80+ Bronze
1 adam 50 kasamı toplar ? bunların testi yok adamın mola hakkı yok yemek arası yok sabah 8 de başlicak hatta senin için erken gelsin 55 tane felan yapsın köle ya bu insanlar zaten
çalişşş köle çalişşşş :D söylediğine katılıyorum itopya kadar büyük bir yer değildir dolayısıyla personel sayısı da o bağlamda az olabilir biraz daha tolerans gösterilebilir bu montaj işlerine

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
Ben abartılı söyledim hadi 20tane olsun burada çalışan başka insan yok mu 1 kişi mi çalışıyor orada. öyleyse en son gönderilecek kargo 1 ay sonra anca yola çıkar. Öyle değilse şuan çoğu kişinin kargosu yolda olurdu
Şuan saat 09:45 arıyorum mesai saatleri dışındayız diyor adamlar çalışmıyor ki toplasınlar.
Memurdan daha kısa çalışma saatleri var.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Ben abartılı söyledim hadi 20tane olsun burada çalışan başka insan yok mu 1 kişi mi çalışıyor orada. öyleyse en son gönderilecek kargo 1 ay sonra anca yola çıkar. Öyle değilse şuan çoğu kişinin kargosu yolda olurdu
Şuan saat 09:45 arıyorum mesai saatleri dışındayız diyor adamlar çalışmıyor ki toplasınlar.
Memurdan daha kısa çalışma saatleri var.
hocam bu sistemler test ediliyor, 20 tane bile toplayamaz 1 kişi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,586
Üyeler
158,143
Son üye
R3locswx
Top Bottom