Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

rechanax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Bayar

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
kurdunmu sağlammı her şey?
Montajlı geldi sağlam. bir tek alt fan dönmüyordu sata kablosu temas ediyormuş onu düzelttim. Birde ekran kartını kasanın yanına koymak yerine kolinin tepesine poşetleyip bantlamışlar.

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
Benimki kargolandi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz bilirsiniz. İçimede kurt düştü kimseninki kargolanmamis 20.00 dakilerin yoksa yanlislikla benim pcyi demontemi yolladilar
bugun yalovaya gittim hazır b şekilde teslim aldım win yukledim ama ramların hızı bıos 2200 lerdeydi bunu 3600 e cıkarttım yapmayan arkadaslar yapsın

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
arkadaşlar kedim kasayı devirdi temperli cam kırıldı ne yapabilirim tuz gibi oldu çöpe attım kasaya bir cam kırıntısı falan düşmedi

bwNN

80+ Silver
arkadaşlar kedim kasayı devirdi temperli cam kırıldı ne yapabilirim tuz gibi oldu çöpe attım kasaya bir cam kırıntısı falan düşmedi
Parcalarda bir sorun var mi bakin olmadi testler yapin. Buna yapacak fazla birsey yok. Paraniz olunca kasanin camini alirsiniz

Ne olur ne olmaz test yapin bence

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
Parcalarda bir sorun var mi bakin olmadi testler yapin. Buna yapacak fazla birsey yok. Paraniz olunca kasanin camini alirsiniz

Ne olur ne olmaz test yapin bence
görüntü olarak tuz oldu kasanın içine bir şey düşmedi yani söküp çöpe attım her an patlayabilir diye kasayı yan düşürdü kedi kasanın içine herhangi bir şey yok nerden temin edebilirim ki bu kasanın camını bu sistemin kasası VENTO VG15FE 4xRGB Fan Mesh Panel ATX Gaming Kasa

bwNN

80+ Silver
görüntü olarak tuz oldu kasanın içine bir şey düşmedi yani söküp çöpe attım her an patlayabilir diye kasayı yan düşürdü kedi kasanın içine herhangi bir şey yok nerden temin edebilirim ki bu kasanın camını bu sistemin kasası VENTO VG15FE 4xRGB Fan Mesh Panel ATX Gaming Kasa
Onun hakkinda bilgim yok ama oyunlarda fps farkliligi olursa test yapin. Bi tedarikçisine mesaj , mail , arama yapabilirsiniz

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Ya herhangi bir camcıda kestireceksin vida yerlerini falan açtırıp ya da gençer ile iletişime geçip yine ücretli bir şekilde alacaksın hocam.

Kontrolcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kontrol control
Arkadaşlar sistemi bugün montajlı bir şekilde teslim aldım. İlk kez masaüstü bilgisayar aldım bu sebeple bileşenlerin nasıl takılacağı konusunda hiç bir fikrim yok. Şimdi ekran kartını takacağım fakat nasıl takmam gerektiğini bilmiyorum. Eski bilgisayarımdaki ssd yide takmak istiyorum bunun için hangi kabloyu almam gerekli ve nereye takmam gerekiyor bunu da bilmiyorum bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
Arkadaşlar sistemi bugün montajlı bir şekilde teslim aldım. İlk kez masaüstü bilgisayar aldım bu sebeple bileşenlerin nasıl takılacağı konusunda hiç bir fikrim yok. Şimdi ekran kartını takacağım fakat nasıl takmam gerektiğini bilmiyorum. Eski bilgisayarımdaki ssd yide takmak istiyorum bunun için hangi kabloyu almam gerekli ve nereye takmam gerekiyor bunu da bilmiyorum bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Youtubede anlatım videoları var epey dostum takıldığın yer olursa burdan sor yardımcı olunur.

Özet olarak : Ekran kartını takarken hizalayıp tam oturmasını sağlamalı vidalama yerine anakart kutusundaki siyah küçük vidalardan bir yada ikisini kullanarak sabitlemelisin. Sonra güç pinlerini ayrı uzatmışlar zaten ekran kartına takıp işlemi bitirebilirsin.

Ssd'ye gelecek olursak sata mı m2 mi ?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
ya bu iptal olanların hepsi geldi mi benim ne iptali için ödeme yaptılar ne de cevap , hiçbir şey yapmıyorlar

Kontrolcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kontrol control
Youtubede anlatım videoları var epey dostum takıldığın yer olursa burdan sor yardımcı olunur.

Özet olarak : Ekran kartını takarken hizalayıp tam oturmasını sağlamalı vidalama yerine anakart kutusundaki siyah küçük vidalardan bir yada ikisini kullanarak sabitlemelisin. Sonra güç pinlerini ayrı uzatmışlar zaten ekran kartına takıp işlemi bitirebilirsin.

Ssd'ye gelecek olursak sata mı m2 mi ?
Takacağım ssd sata. Ekran kartını taktım. Ekran kartı kablosuna paralel bağlanmış bir tane daha kablo var bu kablonun boşta mı kalması gerekiyor. Bir de başka bir bağlantı yapmam gerekiyor mu şuan çalıştırabilir miyim bilgisayarı

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
Takacağım ssd sata. Ekran kartını taktım. Ekran kartı kablosuna paralel bağlanmış bir tane daha kablo var bu kablonun boşta mı kalması gerekiyor. Bir de başka bir bağlantı yapmam gerekiyor mu şuan çalıştırabilir miyim bilgisayarı
Vidayla sıkıp sabitlediyseniz çalıştırabilirsiniz.

ya bu iptal olanların hepsi geldi mi benim ne iptali için ödeme yaptılar ne de cevap , hiçbir şey yapmıyorlar
Site üzerinden Hesabım>Müşteri Hizmetleri kısmına yazın dönerler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,304
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom