Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Xeeyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut emre
Yarın 19.59 ve 20.00 yapmaları lazım bence

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan

Kontrolcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kontrol control
Saat 19.59 da montajlı olarak sipariş vermiştim bugün kargolanmış olarak gözüküyor. Yalnız verdikleri kargo takip numarası doğru değil sanırım geçersiz diyor.

bwNN

80+ Silver
Saat 19.59 da montajlı olarak sipariş vermiştim bugün kargolanmış olarak gözüküyor. Yalnız verdikleri kargo takip numarası doğru değil sanırım geçersiz diyor.
Müşteri hizmetleri arayın doğrusunu alin. Bendede aynisi olmustu dogrusunu aldim

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
Müşteri hizmetlerini bir kaç kere aradım fakat ulaşamadım. Yarın bir daha arayacağım.
Aramakla uğraşmayın profilim kısmında Müşteri Hizmetleri diye bir seçenek var ordan talep girebiliyorsunuz sipariş numaranız ile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
HASAN AÇIKGÖZ
Arkadaşlar ben deprem bölgesindeki antepteyim beni çarşamba günü arayıp kasanın farklı kasa olacağını söyleyip yanında farklı bireylerin vereceğini söylediler ve hemencecik kargolanacak dediler bende durumu anlatıp parçalar tam olsun değişiklik istemiyorum kargoya vermeniz önemli değil verseniz bile kargo şirketleri çalışmazlar dedim 5-6 gün boyunca articilar devam edip panik havası olacak dedim kargo yu geç verebilirsiniz dedim fakat dün vermişler 5.gun eve giremiyoruz kargocular getirirmi getirmez bilmiyorum. Neden böyle yaptılar bunlar şimdi.

bwNN

80+ Silver
Arkadaşlar ben deprem bölgesindeki antepteyim beni çarşamba günü arayıp kasanın farklı kasa olacağını söyleyip yanında farklı bireylerin vereceğini söylediler ve hemencecik kargolanacak dediler bende durumu anlatıp parçalar tam olsun değişiklik istemiyorum kargoya vermeniz önemli değil verseniz bile kargo şirketleri çalışmazlar dedim 5-6 gün boyunca articilar devam edip panik havası olacak dedim kargo yu geç verebilirsiniz dedim fakat dün vermişler 5.gun eve giremiyoruz kargocular getirirmi getirmez bilmiyorum. Neden böyle yaptılar bunlar şimdi.
Ürünlerin kalite farki var miymis peki ve farkli birseyler nedir?

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Kargo şirketinin sistemsel hatasından dolayı kargo numaraları veri tabanımızda yanlış gözükmektedir. Kargo takip numaranıza iki şekilde ulaşabilirsiniz.
-Müşteri hizmetlerinden talep oluşturabilirsiniz
-Çağrı merkezimizi arayıp takip numarasını alabilirsiniz

Yaşanılan sistemsel hatadan dolayı özür dileriz.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek
Kargo şirketinin sistemsel hatasından dolayı kargo numaraları veri tabanımızda yanlış gözükmektedir. Kargo takip numaranıza iki şekilde ulaşabilirsiniz.
-Müşteri hizmetlerinden talep oluşturabilirsiniz
-Çağrı merkezimizi arayıp takip numarasını alabilirsiniz

Yaşanılan sistemsel hatadan dolayı özür dileriz.
Sistemi teslim aldım ancak halen e-faturası mail adresime gelmedi ne zaman gelir bunun için ayrı bir talep açmamıza gerek var mı ?

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Ürünlerin kalite farki var miymis peki ve farkli birseyler nedir?
Merhabalar, çok geçmiş olsun
Bu hatadan dolayı özür dileriz. Büyük bir yanlış.
Çalışma arkadaşlarımın dikkatsizliği yüzünden olmuş olabilir.
Yoğunluktan dolayı notlarımıza çok bakamıyoruz kusura bakmayın.

Tekrardan çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun.
Kargonuz tahminimce bize geri gelecektir. biz de sizi arayıp dönüş alarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

bwNN

80+ Silver
Hocam bu mesaj size galiba
Merhabalar, çok geçmiş olsun
Bu hatadan dolayı özür dileriz. Büyük bir yanlış.
Çalışma arkadaşlarımın dikkatsizliği yüzünden olmuş olabilir.
Yoğunluktan dolayı notlarımıza çok bakamıyoruz kusura bakmayın.

Tekrardan çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun.
Kargonuz tahminimce bize geri gelecektir. biz de sizi arayıp dönüş alarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

Top Bottom