Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Çerkez
Siparişim bu sabah elime ulasti başta forumdaki yorumlar beni cok tedirgin etti şüpheyle yaklasmistim ama sistem sorunsuz bı şekilde elime ulasti ramlerde goodram gelmişti daha iyi oldugu icin sorun teşkil etmedi valorantta +400 FPS rahatlıkla alıyorum her şey icin tesekkur ederim

erayxlmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray
Sorunsuz elime ulaştı ekran kartı ilk defa monteliyorum gayet kolay sorunsuz şekilde taktım çalışıyor. Elinize sağlık geç olması benim için sorun teşkil etmiyordu sorunsuz çalışması daha da önemliydi. @GENCERGAMİNG başarılarınız devamını dilerim müşteri hizmetleri olarak da geri dönüşü ve ilgisi var yorumlara aldanmayın elbette 1 2 Sorun olmuş olabilir fakat çözüm bulmak için çabalıyorlar bu da extra güzel bişey sağlıcakla kalın alan herkese hayırlı olsun.

diloşş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dilek Cevahir
Ürünü saat kaçta aldın ve ana kart için fiyat farkı ödedin mi?

evet fiyat farkını ödedim hatta kasamıda değiştirdim aynı gün içerisinde kargoya verildi birkaç gündür kullanıyorum şuanlık bi sıkıntı yok

Ekler

• Screenshot_2023-02-18-12-22-29-18_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2023-02-18-12-22-29-18_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    646 KB · Hit: 93
Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Çok mağduriyet var.
Çok mağduriyet? 500 sistemin kaçı mesela yarısı mı? toplasan 20 kişi yoktur. Geri kalan kısım da burada çözülüyor bırak insanlar işini yapsın, yorumuna ihtiyaç yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eymen Çil
Çok mağduriyet? 500 sistemin kaçı mesela yarısı mı? toplasan 20 kişi yoktur. Geri kalan kısım da burada çözülüyor bırak insanlar işini yapsın, yorumuna ihtiyaç yok
Ne yani sirf sen onlarla çalışıyorsun diye onlar mükemmel bir firma mı oluyor. Ayrıca yoruma ihtiyaç yoksa bu konunun ve forumun amacı ne?

erayxlmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray
Ana Kart kutu içerisinde küçük poşette vida ve silikon vardı ne işe yariyor çözemedim biyere mi takmak gerekiyor. Anakart tarafında 1 tane vida yeri boştu taktım dönmedi yükseltici mi takmak gerekiyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ne yani sirf sen onlarla çalışıyorsun diye onlar mükemmel bir firma mı oluyor. Ayrıca yoruma ihtiyaç yoksa bu konunun ve forumun amacı ne?
Arkadaşım benim lafımı sözümü çarpıtıp boş boş konuşma, forumun amacı senin gibi her ağzı olup boş yapanı dinlemek için burada değiliz. Benim cümlemi "onlarla çalışıyorsun diye onlar mükemmel bir firma mı oluyor" diye çarpıtacak kadar aciz birisin tabi ki senin lafını burada çekecek değiliz

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eymen Çil
Arkadaşım benim lafımı sözümü çarpıtıp boş boş konuşma, forumun amacı senin gibi her ağzı olup boş yapanı dinlemek için burada değiliz. Benim cümlemi "onlarla çalışıyorsun diye onlar mükemmel bir firma mı oluyor" diye çarpıtacak kadar aciz birisin tabi ki senin lafını burada çekecek değiliz
Bana aciz diyene bak.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Ana Kart kutu içerisinde küçük poşette vida ve silikon vardı ne işe yariyor çözemedim biyere mi takmak gerekiyor. Anakart tarafında 1 tane vida yeri boştu taktım dönmedi yükseltici mi takmak gerekiyor.
Merhabalar anakart kutusundaki vidaları arkadaşlarımız anakart montelerken kullanmaktadır oradaki vidalar fazlalık olanlardır. Herhangi bir yükseltme yapmanıza da gerek yoktur.

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
14 şubatta anakart problemi olduğu için fark ödedim, ok talebiniz alındı dedi 2 defa mesaj attım teyit olması için, 17 şubatta kargolandı ürün geldi ama sistemdeki normal a520m h geldi farkını ödediğim ürün gelmedi, anakart stok problemi olmadığı anlıyorum, montaj çok itinalı yapılmamıştı vidalar eksik ekran kartı kasa slotu yanlış açılmıştı, vida yoktu uydurmak zorunda kaldım,bios güncellemesini yaptım.w11 kurdum oyun oynamaya fırsatım olmadı henüz. Fiyat farkı için firmayı aradım hiç ikiletmeden yoğunluktan dolayı kusura bakmayın dediler eyw bu bile yeterli benim için, hatalar olabilir. Ücret farkını pazartesi hesabıma geçeceğini ilettiler sağolsunlar. Problemler yaşadık hepimiz evet firmada bu durumdan çok memnun değildir, kimse sıkıntılı bir iş yapmak istemez ama koşullar anlık olarak değişebilir. Büyümekte olan firmalara tolerans sağlamak gerekir ki daha iyi hizmet sağlasınlar. Her şeye rağmen art niyet sezmedim teşekkür ediyorum her şey için. Vesile olduğu için de Abdullah kardeşime teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

Top Bottom