Neler Yeni

Ana Konu 🔥 Donanım Arşivi MD4 Sistem Çıktı 🔥

Fraiche

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hasan Toygar Demircan
Yarın asgari ücret açıklanacak. Umarım hemen zam koymaz çoğu firma, MD4 gelecek diye aklımda ki 2-3 sistemi almadım. Benim durumumda olan insanlar da vardır. Keşke en azından sistem özelliklerini veya segmentini falan öğrenebilsek ve ona göre plan yapabilsek.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yarın asgari ücret açıklanacak. Umarım hemen zam koymaz çoğu firma, MD4 gelecek diye aklımda ki 2-3 sistemi almadım. Benim durumumda olan insanlar da vardır. Keşke en azından sistem özelliklerini veya segmentini falan öğrenebilsek ve ona göre plan yapabilsek.
Ben MD4 gelecek mi dedim?

Fraiche

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hasan Toygar Demircan
Ben MD4 gelecek mi dedim?
Md4 hikayesi paylaşmandan bu anlaşıldı tabii ki. Bu konuda günlerdir burda. Ben kötü bişey demedim sadece bir temennimi paylaştım. Yanlış hatırlamıyorsam itopya indirim ürünlerini duyururken attığın hikaye de yeni sistem de geleceğini söylemiştin. Gelmeyecekse, bir şey kaçırdıysam benim hatam eyvallah. Her zaman severek takip ettiğim bi kardeşimsin. yeni bir sistem gelmeyecekse, tavsiyelerini de dikkate aldığım biri olarak eğer beklemeyin dersen zam gelmeden bi sistem almak isterim. Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Şaban
Story'de paylaştı reis hadi h.o foruma
Alıntıyı görüntüle
Çıkacak sistem hakkın'daki tahminim

Monitör Olarak Bu Olabilir

Diğer Parçalar ise şu sekilde olabilir

Ryzen 5 5500
GIGABYTE B450M H veya diğer x markalar
GoodRam
MLD M300 500GB NVME M.2 SSD
GTX 1660 Ti OC 6GB veya süper olabilir

MAG FORGE M100A veya GameBooster GB-G3601B Olabilir

Ekler

• Screenshot_20221221-163333_Instagram.jpg
    Screenshot_20221221-163333_Instagram.jpg
    37.8 KB · Hit: 159
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bekir
Md4 hikayesi paylaşmandan bu anlaşıldı tabii ki. Bu konuda günlerdir burda. Ben kötü bişey demedim sadece bir temennimi paylaştım. Yanlış hatırlamıyorsam itopya indirim ürünlerini duyururken attığın hikaye de yeni sistem de geleceğini söylemiştin. Gelmeyecekse, bir şey kaçırdıysam benim hatam eyvallah. Her zaman severek takip ettiğim bi kardeşimsin. yeni bir sistem gelmeyecekse, tavsiyelerini de dikkate aldığım biri olarak eğer beklemeyin dersen zam gelmeden bi sistem almak isterim. Teşekkürler
Valla öyle kral adamın çıkarttığı sistemler belli kaliteli parçalarda uygun fiyata piyasada en iyi bilgisayarı toplayıp çıkarttırıyor, V6'yı alamadık stok bitti, eğer olursa umarım bunuda alabilirim heyecanla bekliyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,659
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
md4 umarım gelir geçen senede bu aylarda çıkmıştı sanırsam monitör dahil bir sistem arıyorum umarım hızlıca gelir

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

CptSpork

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
Galiba gelmiyor konu havada mı kaldı? Kimse de net bir şey demiyor ki.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
Top Bottom