Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mahmut
Storyde çok eğlenicez demişti bakalım 8-8.5K ya gtx sistemle ne kadar eğleneceğiz

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Ekran kartı GTX olacak blurlu fotoda olsa RTX olacağı anlaşılırdı RTX yazısı daha büyük GTX'e göre onun dışında alttaki beyaz yazı gene GTX yazısını geçtiği için yazı uzun bu da 1660 Super olacağının göstergesi ramler zaten belli kendisi gösterdi onları SSD WD Green serisi keza anakartıda söylemişti ASUS'un H serisi işlemci ise i5 12. nesil nerden anladın derseniz intelde yeni kutularda serisine göre kutudaki mavilik koyulaşır i3 çok açık bir maviye sahip yukarıdaki daha koyu bir kutu ondan i5 olacak kasa thermaltake olduğu belli ama hangi model onu çıkaramicam :D

1667737117101.png
1667737166688.png
1667737558227.png

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mahmut
Ekran kartı GTX olacak blurlu fotoda olsa RTX olacağı anlaşılırdı RTX yazısı daha büyük GTX'e göre onun dışında alttaki beyaz yazı gene GTX yazısını geçtiği için yazı uzun bu da 1660 Super olacağının göstergesi ramler zaten belli kendisi gösterdi onları SSD WD Green serisi keza anakartıda söylemişti ASUS'un H serisi işlemci ise i5 12. nesil nerden anladın derseniz intelde yeni kutularda serisine göre kutudaki mavilik koyulaşır i3 çok açık bir maviye sahip yukarıdaki daha koyu bir kutu ondan i5 olacak kasa thermaltake olduğu belli ama hangi model onu çıkaramicam :D

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ikiside değil 1660Ti

no-name

80+ Silver

Knk bunu farketmek için biraz geç kalmadın mı :D

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Ikiside değil 1660Ti
İyi incelersen blurlu fotoda gtx yazısının altındaki beyaz yazı 2 parça ve 2. parçadaki beyaz yoğunluğu daha fazla ondan ti olamaz ti daha kısa boy olarak bakarsan beyaz yazının boyu geforce yazısının ortalarında ti da öyle olmuyor ondan ti değil super olcak

1667737733573.png
1667737835834.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk bunu farketmek için biraz geç kalmadın mı :D
foruma girmiyorum 3 gündür falan kız arkadaşımın yanındaydım ondan 60 sayfa konuyu da okumadım kendi çıkarımlardan bunu çıkardım :D

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak

İşlemci kutusunun rengi i3'e daha çok benziyor büyük ihtimalle 12100f diğer söylediklerinize katılıyorum.

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mahmut
İyi incelersen blurlu fotoda gtx yazısının altındaki beyaz yazı 2 parça ve 2. parçadaki beyaz yoğunluğu daha fazla ondan ti olamaz ti daha kısa boy olarak bakarsan beyaz yazının boyu geforce yazısının ortalarında ti da öyle olmuyor ondan ti değil super olcak

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

foruma girmiyorum 3 gündür falan kız arkadaşımın yanındaydım ondan 60 sayfa konuyu da okumadım kendi çıkarımlardan bunu çıkardım :D
Ama bir önceki storysinde kutunun üst tarafında GPU TWEAK II yazıyordu Super modelinde yazmıyor gibi.Bu arada islemci dediğin gibi i5 12400 olursa güzel olur

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
İşlemci kutusunun rengi i3'e daha çok benziyor büyük ihtimalle 12100f diğer söylediklerinize katılıyorum.
i5 olacak i3 ün kutusunun mavisi çok açık bir mavi zaten abdullah v serisinde işlemciyi yüksek tutmayı seven biri ileride upgrade yapılması açısından eminimki bu sistemde 1660 super satıp yerine 3060 takıcak insan vardır veya 3070 bile i3 olursa zaten 1660 super ve i3 12. nesil 8k olması çok iyi bir fp cihaz yapmaz ondan i5 olucak görürsünüz videoda :D

@Abdullah Hacıgül hepimizi kandırdı sistem i3 12100f ve rtx 3060 olcak hemde 8000tl
keşke öyle olsa mağazayı yıkarlar ama site çöker :D

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
i5 olacak i3 ün kutusunun mavisi çok açık bir mavi zaten abdullah v serisinde işlemciyi yüksek tutmayı seven biri ileride upgrade yapılması açısından eminimki bu sistemde 1660 super satıp yerine 3060 takıcak insan vardır veya 3070 bile i3 olursa zaten 1660 super ve i3 12. nesil 8k olması çok iyi bir fp cihaz yapmaz ondan i5 olucak görürsünüz videoda :D

keşke öyle olsa mağazayı yıkarlar ama site çöker :D
böyle bir sistem 4 5 yıl öncesinde ne kadardı acaba

Top Bottom