Neler Yeni

Yardım Düşük sistem için direksiyon mantıklımı?

xc1wild

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaan Demir
Merhaba arkadaşlar ben drift ile uğraşıyorum ama Bilgisayar sistemim kötü Mx130 8gb ram i5 işlemcim var. Evde alıştırma yapmak için direksiyona ihtiyacım var ama araba oyunlarında fazla fps alamıyorum ama direksiyon şart hangi direksiyonu almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Merhaba arkadaşlar ben drift ile uğraşıyorum ama Bilgisayar sistemim kötü Mx130 8gb ram i5 işlemcim var. Evde alıştırma yapmak için direksiyona ihtiyacım var ama araba oyunlarında fazla fps alamıyorum ama direksiyon şart hangi direksiyonu almalıyım?
İşinize yaramadikdan sonra almanıza pek anlam yok

xc1wild

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gta 5 te 60 fps alıyorum genellikle orda özel bir modla drift yapıyorum daha çok asettodayım ama orda 50 fps bir 1000 2000 liralık direksiyon yokmudur

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
2. el dfgt 3k'ya falan bulunabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Çok üzülüyorum şöyle postları görünce en iyi sistemler senin olsun dost. mx130 çok kötü bir kart değil alınabilir bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilerde de 6 k civarına ryzen sistem dizeriz onda devam edersin kullanmaya.

Top Bottom