Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Ben çalmaktan bahsetmedim ki:D Benzine ücretsiz bir şekilde erişebiliyosun ve kimse senden hesabını sormuyo_O benzini almazsan enaisindir.O benzini benden daha çok sen alıcaksın bunu da biliyorsun ama seni içten içe kemiriyo işte.
Ücretli bir şeye nasıl ücretsiz erişebiliyorsuno_O sence ücretli bir ürünü ücret ödemeden almak yasal mıo_O:) ''benzini benden daha çok sen alıcaksın bunu da biliyorsun ama seni içten içe kemiriyo işte'' bu cümleyi anlayamadım?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Benim anlamadığım şey harçlıkla oyun almanın neresi yanlış? Bi' çocuk harçlığını ister oyuna isterse okulda canının istediklerine harcar?
türkiye şartlarrında oyun almak baya bi sıknıtı hocam

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Dostum ona bakılırsa bende eskiden GTA 5 - GTA 4 - FH4 gibi oyunları falan veya eski oyunları öyle indiriyordum. O zamanlar babam asla oyuna para verdirtmezdi zaten durumumuzda iyi değildi bilgisayarım GTA 5'i en iyi durumdayken bile 30 FPS falan açıyordu. Sonra yeni sistem alınca ve kendim para biriktirince GTA 5'i veya FH4'ü falan kendim Steam üzerinden aldım. Senin yaptığın şey biraz... Neyse uyarı yemeye gerek yok.

Bir de merakımdan soruyorum kaç kez Şok Market'e girip ekşi yüz çaldın?
Oooo bu kafalar hala duruyor mu gerçekten ya :D İnanılmaz Türk insanı hala aynı yerlerde duruyo. Aynen kardeşim ekşi yüz, sıvı yağ, arabanın benzini falan hepsini montun altına koyup çıkarıyorum. Sıkıntı yok hiç

• Hahaha
Reaksiyonlar: baid

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Benim anlamadığım şey harçlıkla oyun almanın neresi yanlış? Bi' çocuk harçlığını ister oyuna isterse okulda canının istediklerine harcar?
ve ben elimden geldikçe orjinal almaya çaba ediyorum indirimler olsun param olunca alıyorum ama gel gelelimki god of war diyelim çok pahalı e bende o kadar para yok fakat oynamak istiyordum bende crack i tercih ettim bu dediğim gibi hocam tercih meselesi

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Kardeşim sende anlama sorunu var heralde.Adam diyo ki anasından babasından aldığı harçlıklarla oyuna para verenler,parası olmayıp crack indirenlere yükleniyo.Ne gerek var buna?
Kardeşim anlama sorunu bence sende var. Bende sana diyorum ki burada ''Anasından babasından'' diye belirtmenin ne manası var. İster çalışarak ister harçlığıyla alır, hırsızlık yapmasından iyidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ben elimden geldikçe orjinal almaya çaba ediyorum indirimler olsun param olunca alıyorum ama gel gelelimki god of war diyelim çok pahalı e bende o kadar para yok fakat oynamak istiyordum bende crack i tercih ettim bu dediğim gibi hocam tercih meselesi
Evet hocam bende harçlığımla oyun alıyorum. Gelgelelim ki benimde harçlığım Gof of War'a yetmiyor ama ben korsan oynamak yerine fiyatının düşmesini bekliyorum. Senin de dediğin gibi tercih meselesi.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Konuda tartışma seviyenizi düşürün lütfen. Çok hızlı ilerliyorsunuz, bunun sonu iyi olmaz.
Bizzat benden söylemesi.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Uygunsuz davranış
Oooo bu kafalar hala duruyor mu gerçekten ya :D İnanılmaz Türk insanı hala aynı yerlerde duruyo. Aynen kardeşim ekşi yüz, sıvı yağ, arabanın benzini falan hepsini montun altına koyup çıkarıyorum. Sıkıntı yok hiç
Dostum maalesef o kadar ***** olmadım. Uyarı yiyeceğim büyük ihtimal gidip uyuzluğuna mesajımı raporlayacaksın bunun için uyarı alabilirim ancak cidden öylesin. O sorduğum soru ironik bir soru ve senle bildiğin dalga geçiyorum. Bu arada sana ***** dememle senin bana söylediğin şey sadece argo sözün üstünü örtüyor. Yani ikimizde aynı şeyleri söylüyoruz.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Kardeşim anlama sorunu bence sende var. Bende sana diyorum ki burada ''Anasından babasından'' diye belirtmenin ne manası var. İster çalışarak ister harçlığıyla alır, hırsızlık yapmasından iyidir.

Evet hocam bende harçlığımla oyun alıyorum. Gelgelelim ki benimde harçlığım Gof of War'a yetmiyor ama ben korsan oynamak yerine fiyatının düşmesini bekliyorum. Senin de dediğin gibi tercih meselesi.
Sen devam et kardeşim orijinal oynamaya.Parası yoksa oynamasın mantığıyla da devam et.Birgün parasız kalırsan anlarsın yaşın genç.

• Hahaha

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

bu konu çok uzadı sanki kilit gelir

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Senden beklerim ben.

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
Satın almayı tercih ederim.
Oyunun bölgesel fiyatlandırması ve Türkçe dil desteği var. Siz crack oynamaya devam edin, adamlar 3. oyunda Türk pazarından çekilsinler. Olan bize olsun, Aferim.
Aynen kanka oyunları crackleyenler de Türkler zaten. Türkler tarafından cracklenmeyen diğer oyunlar yüzünden, çoğu oyunlara Türkçe altyazı gelmiyor galiba.

• Hahaha

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Sen devam et kardeşim korsana.Parası yoksa oynamasın mantığıyla da devam et.Birgün parasız kalırsan anlarsın yaşın genç.
Kardeşim ben korsan oynamıyorum sende harbiden var bi' sıkıntı. Ben korsan oynamak yerine para biriktir diyorum, adam bana korsana devam et diyor :rolleyes:

Aynen kanka oyunları crackleyenler de Türkler zaten. Türkler tarafından cracklenmeyen diğer oyunlar yüzünden, çoğu oyunlara Türkçe altyazı gelmiyor galiba.
Kimin cracklediği önemli değil önemli olan ülkedeki satış rakamları. Sen hangi cracki indirirsen indir sonuçta satış rakamları düşecek.

Top Bottom