Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,195
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kardeşim ben korsan oynamıyorum sende harbiden var bi' sıkıntı. Ben korsan oynamak yerine para biriktir diyorum, adam bana korsana devam et diyor :rolleyes:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimin cracklediği önemli değil önemli olan ülkedeki satış rakamları. Sen hangi cracki indirirsen indir sonuçta satış rakamları düşecek.
Ben saldım artık sende bence muhattap olma

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

GRR8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Emir K.
O zaman rusyadan çekilmeyi bırak yok olmaları gerekiyor, dünyanın en büyük korsan pazarı rusyada.
Nüfusun Türkiye'den neredeyse 2 kat fazla olduğu için olabilir mi acaba ? Ve kaldı ki bunun espirisi zaten yapılıyor "Aga bu Ruslara çeviri yapıyorsunuz da bize niye yapıyorsunuz ?" diye. Demek ki adamlar kazanıyor bu gibi ülkelerden.

GRR8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Emir K.
Crack en çok Amerika'da sence çekilirler mi? Crack, oyun firmaların bile umurlarında değil bırakın bu çekilme işini.
Hani Amerika'nın nüfusu fazla ya, hani Amerika'da oyuncu fazla ya, hani Dünya'nın en büyük pazarlarından ya. İlla kendinizi rezil edeceksiniz. Kötü bir şey abi crack anlayın işte kötü.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Deniz Bey
Hiç para verip oyun almadım crack çıkarsa indirir oynarım kimse kimseye karışamaz boş muhabbet dönüyor isteyen parayla alır isteyen crackli bekler indirir neyini uzatıyorsunuz anlamadım

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Hani Amerika'nın nüfusu fazla ya, hani Amerika'da oyuncu fazla ya, hani Dünya'nın en büyük pazarlarından ya. İlla kendinizi rezil edeceksiniz. Kötü bir şey abi crack anlayın işte kötü.
Tamam kötü bir şeyse herkes kendinden sorumlu salın artık.Crack isteyen crack indirir istemeyen orijinal satın alıp indirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç para verip oyun almadım crack çıkarsa indirir oynarım kimse kimseye karışamaz boş muhabbet dönüyor isteyen parayla alır isteyen crackli bekler indirir neyini uzatıyorsunuz anlamadım
CraCk ÇKo KöTÜ MorUkk.PArAn YoKsa OYNAma.

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Bu kadar basit olmasına rağmen crackli indiremeyeceğimizi, çalamayacağımızı ve destek vermek için satın almamız gerektiğini söyleyip duruyorlar çünkü. 18 Sayfa boyunca anlatamadık bunun tamamen şahsi karar, fikir ve ihtiyaç/kazanç dengesine dayalı bir durum olduğunu. İşin özü bu kadar basit aslında. İsteyen satın alır, isteyen crackli indirir.

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Boş muhabbet crackli oynayanlar crackli oynamaya devam etcek para verenler para vermeye devam etcek değişen bir şey yok.

Top Bottom