Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet Yine Canın Çokolata Çektiğinde Gidip Çalabiliyormusuncular Gelmiş.

Takılı Plak Gibi İnsanlar Var Örnek Bazı Hafızalarına Ön Yüklü Sözler: PaRaN YOkSa OyNaMa, PC VarSa OyuNada PaRaN VaRdır.

Bi Salın Milleti La.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Dostum herkes gidip de 30-40K ya sistem mi alıyor? bak imzamda ki sistemi yıllar içinde parça parça upgrade ile bu hale getirdim bana geliş fiyatını söylesem gülersin 10K bile yok ee şimdi böyle bir sistemim var diye kenarda milyar milyar param olduğu anlamına mı geliyor?

Şu yazdığınla ''her taraf araba dolu yeğenim, avm ler daşıyor ekonomi çok iyi'' diyen dayılardan hiç bir farkın yok.

Senin mantığınla altında ortalama bir arabası olan adamın benzin parasını dert etmemesi lazım. Hayatında hiç benzinliğe girdin mi? şuan ortalama bir sedan arabanın deposu 1000 TL den fazlaya doluyor. O zaman ''eee o arabayı alan adamın o benzini dert etmemesi lazım'' mı diyecez?

Yazdığınız yorumları az mantık süzgecinden geçirin.
Benim dediğimle verdiğin örneklerin alakası yok, ben 300TL miktardan bahsediyorum sen Sedan araba diyorsun. Zamanla para biriktirip sistem toplamışsın, yavaş yavaş upgrade etmişsin. Bunu yapabilecek bir paran varsa 350TL oyun alamaman mantıksız, ben onu diyorum.

Biz benzin, ekmek, araba alamıyoruz diye çalıyor muyuz? Hayır, biriktirdiğimiz paramızla gelirimize göre ürün alıyoruz. Sen gidip zamanında 1000TL işlemci aldıysan ve hayatına aynı gelirle devam ediyorsan, 300TL gibi bir miktarı da ödeyebilirsin, değil mi?

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Bende tercih etmiyorum. Paranız yoksa almayın kardeşim deneme versiyonu varsa denemeyi indirin. Crack indirip bilgisayara zarar vermeyin.
Crack indirip bilgisayarınıza zarar vermeyin mi? :D Hangi yıldayız tam olarak 2006 mı? 20 Seneyi aşkın süredir crackli oyun oynarım bilgisayarıma zarar veren olmadı henüz. Bir ürünü ücretsiz olarak elde edebilecekken neden ona para vermeyi tercih edeyim ki?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Hey Maşallah Bu ne Hız Abi
Mesaj otomatik birleştirildi:
Abi Cyberpunk 2077 çıktıktan 3 saat sonra korsan hali çoktan yayılmıştı, gerçekten çok hızlılar :D Bizde gidip indirmeyi denemiştik ancak torrentte hala aktif olarak eş ve izleyiciler daha tam oturmadığı için indirmesi baya yavaştı.

arisaka

80+ Bronze
Abi Cyberpunk 2077 çıktıktan 3 saat sonra korsan hali çoktan yayılmıştı, gerçekten çok hızlılar :D Bizde gidip indirmeyi denemiştik ancak torrentte hala aktif olarak eş ve izleyiciler daha tam oturmadığı için indirmesi baya yavaştı.
Cyberpunk ın korsana düşmesi ile DL2 nin korsana düşmesi çok farklı olaylar. Birinde hiç bir DRM yok, diğeri de piyasada ki en iyi DRM lerden biri olan Denuvo kullanıyor.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Benim dediğimle verdiğin örneklerin alakası yok, ben 300TL miktardan bahsediyorum sen Sedan araba diyorsun. Zamanla para biriktirip sistem toplamışsın, yavaş yavaş upgrade etmişsin. Bunu yapabilecek bir paran varsa 350TL oyun alamaman mantıksız, ben onu diyorum.

Biz benzin, ekmek, araba alamıyoruz diye çalıyor muyuz? Hayır, biriktirdiğimiz paramızla gelirimize göre ürün alıyoruz. Sen gidip zamanında 1000TL işlemci aldıysan ve hayatına aynı gelirle devam ediyorsan, 300TL gibi bir miktarı da ödeyebilirsin, değil mi?
Dostum böyle diyorsun ama bir gerçek var artık oyunlar düşük sistemlerde bile çalışabiliyor mesela gt 1030 ile oyun oynayabiliyorum ben her şeyi en ucuza kaçılmış bir pc ile de oyun oynanabiliyor düşük fps bile alsa adam az parayla eğlenmek istiyor kaldı ki eskiden PlayStation ve xboxlar pahalı değildi. crack doğru bir şey değil bu bir gerçek ancak bir insanın oyuna verecek parası yoksa oynamamasını gerekli bulmuyorum. Eğlenmek herkesin hakkı eğer parasının yetebileceği oyunları almıyor ise o sıkıntılı bir durum ama bu devirde gidip bir oyuna 300-350TL verme ihtimali yok.

Crack indirip bilgisayarınıza zarar vermeyin mi? :D Hangi yıldayız tam olarak 2006 mı? 20 Seneyi aşkın süredir crackli oyun oynarım bilgisayarıma zarar veren olmadı henüz. Bir ürünü ücretsiz olarak elde edebilecekken neden ona para vermeyi tercih edeyim ki?
Bunun da çok doğru bir bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Paranın yetebileceği oyunları alman gerektiğini düşünüyorum. Hem firmaya emeklerinin karşılığını veriyorsun hem de destek oluyorsun.

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Dostum böyle diyorsun ama bir gerçek var artık oyunlar düşük sistemlerde bile çalışabiliyor mesela gt 1030 ile oyun oynayabiliyorum ben her şeyi en ucuza kaçılmış bir pc ile de oyun oynanabiliyor düşük fps bile alsa adam az parayla eğlenmek istiyor kaldı ki eskiden PlayStation ve xboxlar pahalı değildi. crack doğru bir şey değil bu bir gerçek ancak bir insanın oyuna verecek parası yoksa oynamamasını gerekli bulmuyorum. Eğlenmek herkesin hakkı eğer parasının yetebileceği oyunları almıyor ise o sıkıntılı bir durum ama bu devirde gidip bir oyuna 300-350TL verme ihtimali yok.

Bunun da çok doğru bir bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Paranın yetebileceği oyunları alman gerektiğini düşünüyorum. Hem firmaya emeklerinin karşılığını veriyorsun hem de destek oluyorsun.
Ben de bu bakış açısının doğru olduğunu düşünmüyorum. Kimse kimseye paranı şuraya harcamalısın, şuraya destek olmalısın diye söyleme özgürlüğüne sahip değil. Kendi içinden geliyorsa, kendin için satın alabilirsin, destek de olabilirsin. Ancak başkasına bu anlamda karışmak veya para harcama alışkanlığını doğru / yanlış olarak tayin etmek kimseye düşmez. Herkes kendi parasını nereye ve nasıl harcamak istiyosa tam olarak o şekilde harcar zaten. Oyun firmalarının tamamı döner sermaye büroları gibi işlediği için pek çoğuna güvenim de yok destek isteğim de yok. Bu nedenle de yıllardır oyunu oynayabilmem için satın almanın şart olmadığı durumlarda mutlaka crackli oynamayı tercih ediyorum.

arisaka

80+ Bronze

Komik cümlelerini yaşının gençliğine veriyorum, ülkede kaç kişi geçen yıla oranla aynı gelir/refah seviyesinde? dünyadan haberiniz yok. Asgari ücrete gelen zam ortalama %50, asgari ücret dışında kalan tüm kalemlere de %80 den %150 ye kadar zam geldi üstelik daha yılın başında. Halen daha 1000 TL ye işlemci alıyorsan 350 TL de oyuna verebilirsin gibi inanılmaz komik ve boş ötesi yorumlar yapıyorsunuz.

350 TL yi oyuna vermek yerine markete, pazara veriyorum çünkü bu ülkenin ekonomisi beni oraya itiyor.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Ne mecburu arkadaş siz oyunları gerçek bir ürün gibi görmediğinizden bu tavrınız aga benim param yok diyip p&b den kıyafet çalabiliyomusun çalamazsın bu oyunda kat kat daha fazla emek var bu oyunda bir üründür ve ÇALAMAZSIN!
Neyin kafasını yaşıyon ne çalması pc yok aga neyle oyanayacam tövbe yarabbi Allahım sen sabır ver

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Komik cümlelerini yaşının gençliğine veriyorum, ülkede kaç kişi geçen yıla oranla aynı gelir/refah seviyesinde? dünyadan haberiniz yok. Asgari ücrete gelen zam ortalama %50, asgari ücret dışında kalan tüm kalemlere de %80 den %150 ye kadar zam geldi üstelik daha yılın başında. Halen daha 1000 TL ye işlemci alıyorsan 350 TL de oyuna verebilirsin gibi inanılmaz komik ve boş ötesi yorumlar yapıyorsunuz.

350 TL yi oyuna vermek yerine markete, pazara veriyorum çünkü bu ülkenin ekonomisi beni oraya itiyor.
Hocam zaten 1.000 TL'ni de 350 TL'ni de dilediğin yere harcayabilirsin, buna kim nasıl karışabilir ki zaten. Ben bu zihniyeti anlamakta o kadar zorlanıyorum ki. :D Dostum sen satın almak istiyorsan kendi paranla al kimse sana karışmıyor ki. Ben destek olmamayı ve satın almamayı elimdeki 350 Lirayı da canımın istediği bambaşka bir yere harcamayı tercih ediyorum. Hiç bir oyun firması benim babamın şirketi değil ki. Zamanında Crysis'in tüm serisini orjinal olarak satın almış biriyim. Neden çünkü ilkti, neden çünkü makul fiyatlandırma aralığındaydı, neden çünkü kutulu fiziksel bir ürün olarak teslim ediliyordu. Steam cüzdanıma tanımlanacak olan birkaç kod ve bitirdikten sonra bir daha yüzüne bakmayacağım bir oyun için bu fiyatlaru ödemeyi makul bulmuyorum.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Crack zarar vermeyebilir ama insanın emeğini ÇALAMAZSIN! İnsan bir oyunu yapması için 12-15 saat emek veriyor uğraşıyor sen onun emeğinin karşılığını vermek zorundasın! Paran yoksa alma kardeşim. Crack indirme zarar verir-vermez ama insanın emekleri var.

Cevabin ne olacak bakalım. Paran yoksa alma paran varsa al. Orijinal oyun yükle insanın emeğine destek vermiş olursun.

Top Bottom