Neler Yeni

E-Ticaret sitelerinde sahte ürün satışı

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Dostlar az önce technopat'ta bir konu gördüm, hepsiburada üzerinden mouse almış arkadaş ve %99.9 sahte ürün.

Olayın bir benzerinin konusu bu forumda da açılmıştı Deathhadder V2 Mini almış ve ürünün sahte olduğunu anlayıp iade etmişti.

Kendimden de örnek vereyim bundan 1 sene önce Xiaomi kablosuz kulaklık almıştım Trendyol üzerinden, aldığım günün 3 hafta sonrasında arkadaşımın uyarısı üzerine sahte olduğunu anlamıştım.

Sizce bu durumlara karşı neden önlem alınmıyor, özellikle mouse klavye kulaklık gibi ürünlerde bu durum daha yaygın.
Düşünceleriniz nelerdir?

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
türkiye dedigin ülke kacak köstek hurda hilenin ve dolandiriciligin baskenti oldugu icin pek takmiyorlar. Ama sahte ürün sattigina dair kesin bir kanitin olursa hangi site üzerindeb satiliyorsa onun canli destegibe durumu anlatirsan ilani kaldirirlar

Lewis Hamilton

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türkiye dedigin ülke kacak köstek hurda hilenin ve dolandiriciligin baskenti oldugu icin pek takmiyorlar. Ama sahte ürün sattigina dair kesin bir kanitin olursa hangi site üzerindeb satiliyorsa onun canli destegibe durumu anlatirsan ilani kaldirirlar
İlan kaldırma değil direk olarak satıcının hesabı kapatılmalı bence.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
hiç mi yüzümüz gülmez

Top Bottom