Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

Ro$$y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süleyman UYAR
Bu sabah benimde ulaştı elime beyazını aldım. Yanında 2 yedek red switch, 2 adet tuş çıkarıcı, turuncu space ve enter göndermişler. Sadece ben gibi daha önce %60 klavye kullanmayan kişiler yön tuşlarını arayabilir. Ben çok aktif kullandığım için alışmam zaman alacak. Alanlara ve alacaklara önerim c to c kablo alıp öyle kullanmaları olur çünkü yanında gelen kablo kaliteli değil. İş görür ama değiştirmekte fayda var bana göre uzunda geldi.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Yağız Berk Özel
Klavye güzel ancak switch çıkarmak isteyen kişiler yanında gelen küçücük switch puller hiçbir işe yaramıyor şöyle bir şey satın almanızı öneririm ya da ilkel yöntemlerle çıkarabilirsiniz.
1720877780375.png

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
SEFA KAYA
Bu sabah benimde ulaştı elime beyazını aldım. Yanında 2 yedek red switch, 2 adet tuş çıkarıcı, turuncu space ve enter göndermişler. Sadece ben gibi daha önce %60 klavye kullanmayan kişiler yön tuşlarını arayabilir. Ben çok aktif kullandığım için alışmam zaman alacak. Alanlara ve alacaklara önerim c to c kablo alıp öyle kullanmaları olur çünkü yanında gelen kablo kaliteli değil. İş görür ama değiştirmekte fayda var bana göre uzunda geldi.
yön tuşlarını aktif kullanıyorsanız tkl klavye almanız lazımdı. bende %60 klavye kullanıyorum web de gezinirken yön tuşlarını kombo yapmadan kullanmak istiyor canım. oyunlarda sıkıntı olmuyor ama sadece f tuşlarında sıkıntı yaşabilirsiniz :)

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Yağız Berk Özel
yön tuşlarını aktif kullanıyorsanız tkl klavye almanız lazımdı. bende %60 klavye kullanıyorum web de gezinirken yön tuşlarını kombo yapmadan kullanmak istiyor canım. oyunlarda sıkıntı olmuyor ama sadece f tuşlarında sıkıntı yaşabilirsiniz :)
Şahsen günlük hayat için alacak kişiler %60 klavye tercih etmemeli en düşük %65 alınmalı. Ben Z11'i modlamak ve oyunlarda kullanmak için aldım yoksa elimde Akko 5087B ve 5108B mevcut.

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Fatih Durak
hala var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aydoğan Oğuz
Dostlar e-yooso markasından numlocklu ve yön tuşlu klavye öneriniz varmıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,409
İsim
Diyarhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,861
Üyeler
152,347