Neler Yeni

Ekran kartı almak yerine Series S almalı mıyım?

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
Dostlar şuanda rx550 2gb ve r3 1200 bir PC kullanıyorum açıkçası bana yetiyor ve stoklar düzelince bu bilgisayara rx570 almayı düşünüyordum. Ancak stoklar ve Dolar çok fazla arttı ne zaman bu hedefimi yapabilirim bilmiyorum ya da yapabilir miyim hiç bir fikrim yok. Benim tahminim stoklar düzelse bile farklı nedenlerden fiyatlar yine yüksek olacak. Sizce biraz daha ekleyip Series S almalı mıyım?
bence series s al pc sana yetior ise

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Ben şu pcyi inşallah yazın alırsam 1sene sonra xbox series s alırım net

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Dostlar şuanda rx550 2gb ve r3 1200 bir PC kullanıyorum açıkçası bana yetiyor ve stoklar düzelince bu bilgisayara rx570 almayı düşünüyordum. Ancak stoklar ve Dolar çok fazla arttı ne zaman bu hedefimi yapabilirim bilmiyorum ya da yapabilir miyim hiç bir fikrim yok. Benim tahminim stoklar düzelse bile farklı nedenlerden fiyatlar yine yüksek olacak. Sizce biraz daha ekleyip Series S almalı mıyım?
Ben olsam Günlük islerimde kullanabileceğim ödevlerimi yapabileceğim bir pc'im varsa direk xss +gamepass alir gecerim (BENCE)

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Ben şu pcyi inşallah yazın alırsam 1sene sonra xbox series s alırım net
İnşAllah alırsın en yakın zamanda :)
O zaman series s al kankajım.
🥰🥰
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam Günlük islerimde kullanabileceğim ödevlerimi yapabileceğim bir pc'im varsa direk xss +gamepass alir gecerim (BENCE)
Bende öyle düşünüyorum :)

Codfish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
mustafa esad topal
Gamepad ile oyun oynamayı sevsem çoktan konsol almıştım ama gamepad ile oynayamamam ve pc de olup gamepad de olmayan bazı oyunlardan dolayı asla konsol almicam galiba.
Kod:
Tabi deli param olursa hem ps5 hem xbox series x alırım :D

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Gamepad ile oyun oynamayı sevsem çoktan konsol almıştım ama gamepad ile oynayamamam ve pc de olup gamepad de olmayan bazı oyunlardan dolayı asla konsol almicam galiba.
Bende GamePad ile çok oynayamıyorum ama alışığım yine de. Series S klavye, Mouse takılıyor galiba

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Kod:
Tabi deli param olursa hem ps5 hem xbox series x alırım :D
Kanka ps4 bütün exclusive oyunları pc gelcek xboxunda bütün oyunları pc geliyor miss

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Kanka ps4 bütün exclusive oyunları pc gelcek xboxunda bütün oyunları pc geliyor miss
Süper olacak da aklımda bir soru var. Hiç bir arkadaşımda konsol yok. Ben acaba Xbox'da olan oyunları PC'den oynayan kişilerle oynayabiliyor muyum?

Codfish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
mustafa esad topal
@Mehmet tabi karar da büyük etken ne oyunlar oynayacağın yada ne oyunları sevdiğin. Rekabetçi oyunlar oynuyosan (cs,valo) konsol almak mantıklı değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süper olacak da aklımda bir soru var. Hiç bir arkadaşımda konsol yok. Ben acaba Xbox'da olan oyunları PC'den oynayan kişilerle oynayabiliyor muyum?
Hayır diye biliyorum.

Top Bottom