Neler Yeni

En Uygun İnternet Sağlayıcısı Hangisidir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Sağolsun süperonline 12 aylık tahaddüt yaptığından her sene zamlı tarife sunuyorlar. Uygun fiyatlı iss ye geçmek istiyorum. 100 mbit en ucuz 99₺ olarak çoğu firmada mevcut.

35 mbit lik olarak en ucuz firma hangisidir?
Comnet 69₺ her şey dahil abonelik veriyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Sağolsun süperonline 12 aylık tahaddüt yaptığından her sene zamlı tarife sunuyorlar. Uygun fiyatlı iss ye geçmek istiyorum. 100 mbit en ucuz 99₺ olarak çoğu firmada mevcut.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

Hocam NetSpeed kullaniyorum ve öneririm.
Sabit hiz ve dusuk ping aliyorum. Eger altyapiniz iyiyse sizde alirsiniz.

Kurulum ucreti vdsl ve adsl kullanicilarinda var. Ama baska iss den gecis yaparsan ucretsiz kurulum oluyor.
Eger altyapiniz fiber ise kurulum ucreti yok ve ucretsiz modemde veriliyor.

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

2 adet 35 mbps paket var:

1. si 63tl 100gb kotali. Kota bitince gb basi 50 kurus aliyor ve fiyat 86tl oldugunda paket sinirsiz kotaya donuyor ve fiyat sabitleniyor

2. si 86tl ve direk kotasiz sekilde kullaniyorsunuz.

Bu 2 paket aslinda ayni yola cikiyor. Ama 1. Daha mantikli.

35 ve ustu vdsl hizi almaniz icin 100 mbps vdsl paketini almaniz gerekiyor. Altyapiniz 100mbps desteklemese bile altyapiniza gore maksimum hiza sabitliyorlar.

Eger fiberiniz varsa 100 mbps 98tl karsiliginda alabilirsiniz.

Ve bu bahsettigim fiyatlara davet kodu indirimi dahil degil. Davet kodu indirimi ile 12 ayligina 5'er TL faturaniza indirim yapiliyor. (Davet kodunu en altta paylastim)

Simdi gelelim ping konusuna:

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Dusuk alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

NetSpeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B
Hocam NetSpeed kullaniyorum ve öneririm.
Sabit hiz ve dusuk ping aliyorum. Eger altyapiniz iyiyse sizde alirsiniz.

Kurulum ucreti vdsl ve adsl kullanicilarinda var. Ama baska iss den gecis yaparsan ucretsiz kurulum oluyor.
Eger altyapiniz fiber ise kurulum ucreti yok ve ucretsiz modemde veriliyor.

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

2 adet 35 mbps paket var:

1. si 63tl 100gb kotali. Kota bitince gb basi 50 kurus aliyor ve fiyat 86tl oldugunda paket sinirsiz kotaya donuyor ve fiyat sabitleniyor

2. si 86tl ve direk kotasiz sekilde kullaniyorsunuz.

Bu 2 paket aslinda ayni yola cikiyor. Ama 1. Daha mantikli.

35 ve ustu vdsl hizi almaniz icin 100 mbps vdsl paketini almaniz gerekiyor. Altyapiniz 100mbps desteklemese bile altyapiniza gore maksimum hiza sabitliyorlar.

Eger fiberiniz varsa 100 mbps 98tl karsiliginda alabilirsiniz.

Ve bu bahsettigim fiyatlara davet kodu indirimi dahil degil. Davet kodu indirimi ile 12 ayligina 5'er TL faturaniza indirim yapiliyor. (Davet kodunu en altta paylastim)

Simdi gelelim ping konusuna:

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Dusuk alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

NetSpeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.
ilgilendirme için teşekkür ederim. 35 olarak comnet tercihim olucak gibi 80tl den aşağı veren yok. 100Mbit olarak da şimdilik karar vermedim ama bugün araştırırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,086
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom