Neler Yeni

İnceleme Excalibur G900 Kullanıcı İncelemesi (Güncel)

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Acer nitro adamdır btw.
Fanboyluğuna gerek yok, evet kalitesine göre gayet iyi bir laptop. Yeri geldi mi en F/P'si o oluyor veya başka laptoplarda olabiliyor.

Direkt olarak Acer Nitro'yu savunmaya gerek yok ama tabi bu sizin düşünceniz karışamam pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu kuzende kullanıyor ballandıra ballandıra anlatıyor çocuk :D

Kendi laptopuma taktığım zaman 92-93 dereceden 87 dereceye düşmüştü gayet performanslı.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Isınma sorunu olmayan laptop diye bir şey dünyada var mı 🤭
Isınma sorunu olmayan laptop illaki vardır. Ama gaming laptop alan birinin bunu bilerek alması gerekiyor. Çünkü bu tip laptoplar ısınıyor ve ısınması da gayet normal. Benim Ideapad Gaming 3 laptopum oyun oynarken performans kaybı olmadan 85 derecelere dayanıyor. Ama ben bu aralar oyun oynamadığım için işlemcimin turbo hızını kapattım, Vantage uygulamasından sessiz moda aldım, işlemci güç yönetiminden en düşük işlemci durumuyla kullanıyorum. Hava almayan bir yerde(kitapların arasında) maximum 45 derece oluyor.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Fanboyluğuna gerek yok, evet kalitesine göre gayet iyi bir laptop. Yeri geldi mi en F/P'si o oluyor veya başka laptoplarda olabiliyor.

Direkt olarak Acer Nitro'yu savunmaya gerek yok ama tabi bu sizin düşünceniz karışamam pek.

Bunu kuzende kullanıyor ballandıra ballandıra anlatıyor çocuk :D

Kendi laptopuma taktığım zaman 92-93 dereceden 87 dereceye düşmüştü gayet performanslı.
bende monster da kullandım baya düşürdü

Techno08

80+ Gold
Teşekkürler,

evet bence de öyle. Laptop elime ilk ulaştığında indirmesi en kolay oyun VALORANT'tı. Bende gittim onu indirdim sonra büyük bir hevesle açtım ve 92 derece :D

@Techno08 artık "Excalibur G770-G900 nasıldır?" diye konu açarlarsa direkt bu konuyu atıyoruz :D

malzeme kalitesi ve sıcaklıklar kötü zaten. Sıcaklıkların biraz yola girmesi için sıvı metal macun sürülmeli ve cihaz hafif kaldırılmalı. Yoksa bu sıcaklıklar anakart için de tehlikeli excaliburların anakart sorunlarının sebebi anakartın da çok ısınması

Isınma sorunu olmayan laptop diye bir şey dünyada var mı 🤭

var

asusun rog serisi ( g15 hariç) msi’ın alpha ve bravo serileriyle acerin amd modelli nitro modelleri.

Son düzenleme:

keha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
akf
malzeme kalitesi ve sıcaklıklar kötü zaten. Sıcaklıkların biraz yola girmesi için sıvı metal macun sürülmeli ve cihaz hafif kaldırılmalı. Yoksa bu sıcaklıklar anakart için de tehlikeli excaliburların anakart sorunlarının sebebi anakartın da çok ısınması

var

asusun rog serisi ( g15 hariç) msi’ın alpha ve bravo serileriyle acerin amd modelli nitro modelleri.
1 gr sıvı metal macun cpu ve gpu için yetermi laptopta

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,192
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Excalibur için kasayı kim üretiyor? Clevo olabilir mi? Çünkü kapak tasarımı aynı gibi geldi bana

theali

80+ Bronze
Evet keşke bu forumu bu laptopu almadan önce fark etseymişim.

Evet katılıyorum, zaten bir oyuncu laptopunu neden bu kadar ince yapıyorlar onu da anlamış değilim. Malzeme kalitesi ve inceliğe biraz önem verilseydi Acer - HP hatta abartabilirim ama ASUS Rog - MSI'lara bile kafa tutardı.
Bende aynı sorunu masaüstünde yaşadım
forumu almadan önce keşfetseydim şuan 1660s yerine 3060 olcaktı :(

Top Bottom