Neler Yeni

🔥İndirim Far Cry 5 ve 3 / 60TL

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Murat
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
emin misin alacağıoım ona göre
Ben yanlış anlamışım normal hala hocam aldım şimdi. Far Cry 3 ve 5 geldi hesaba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

image.png

alınır mı bilemedim şahsen daha önce hiç far cry serisi oynamadım hikayesi falan nasıl güzel mi
60 tl ye bir daha bulamazsın al geç bence.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Murat
aldım beyler hadi hayırlısı umarım oyun güzeldir naysla beraber 48 liraya gelmiş oldu 2 oyun

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Oyundan oyuna değişmekle beraber hikaye eklentileri yeni silahlar yeni kıyafetler yeni araçlar vs verir. Örneğin far cry 5 için neler verdiğin i ekliyorum fotoğrafla. Bu arada doğum gününüz kutlu olsun hocam :)
591980f94e0165260a8b4568-1.jpg
çok teşekkürler hocam eyvallah, doğum günümü kutladığınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum <3

aldım beyler hadi hayırlısı umarım oyun güzeldir naysla beraber 48 liraya gelmiş oldu 2 oyun
bu nays muhabbeti baya var ya bendemi çıkartsam kart demi o yoksa sanal kartmı neci tam

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Murat
çok teşekkürler hocam eyvallah, doğum günümü kutladığınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum <3

bu nays muhabbeti baya var ya bendemi çıkartsam kart demi o yoksa sanal kartmı neci tam
Bildiğin papara gibi uygulama ama fiziksel kart vermiyor veriyorsa da ben alamadım. Her türlü harcamada belirli bir oranda cashback yapıyor. Her kategoriye özel limitler var. E ticaaret alışverişlerinde 200 tl fatura ödemelerinde 150 tl maksimum cashback vs var. Uygulamayı indir zaten kayıt olmak çok basit

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,304
İsim
Ahmet Sevinç
sağolun hocam düşünüyordum almayı ama eğer konu açmasaydınız almayacaktım

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Burak Topal
rica ederim normalde paylaşmayacaktım çünkü daha önce konusu açılmış ve eski oyunlardı fakat gold edition'un fiyatının daha ucuz olması çok ilginç geldi o yüzden paylaşayım dedim hem 20 kasıma az kaldı o yüzden ne bulursak paylaşmak lazım :peepokalp:

Top Bottom