Neler Yeni

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Futbolcuların yapmış olduğu şiddet tekme tokat yumruklar çok ama çok yanlış. Futbol tarihinde böyle bisey gorulmemis sahaya taraftar atliyorsa demekki güvenlik acigi var koşar soyunma odana girersin sahanin ortasinda taraftar yumruklayip tekme atmazsin. Umarim bu şiddeti gösteren futbolcular gerekli cezayi alır...
Ne açığı hocam kumpas var futbolcuların hatası yok taraftarları özürlü güzel bir dayağı hak ettiler

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF

Bu görüntülerin hicbir aciklamasi olamaz. Sen sporcusun topunu oynarsin. Dunyanin heryerinde her sene taraftarlar sahaya atlayip illa ki futbolcu kovaladı ama gidipte taraftari yumruklayan yere dusurup YERDE TEKMELEYEN görulmedi. Taraftarligi siz birakin kendi takiminizin oyuncusu yapiyor diye savunmaya kalkmayin. Bu 2 videoyu gidin izleyin hicbir aciklamasi olamaz rezaletin ötesi.... sen sporcusun yapamazsin yapmayacaksin
yere yatmış adama mı vuruyor? olum adam saldırıyor futbolculara en iyisini yapmış:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Bu görüntülerin hicbir aciklamasi olamaz. Sen sporcusun topunu oynarsin. Dunyanin heryerinde her sene taraftarlar sahaya atlayip illa ki futbolcu kovaladı ama gidipte taraftari yumruklayan yere dusurup YERDE TEKMELEYEN görulmedi. Taraftarligi siz birakin kendi takiminizin oyuncusu yapiyor diye savunmaya kalkmayin. Bu 2 videoyu gidin izleyin hicbir aciklamasi olamaz rezaletin ötesi.... sen sporcusun yapamazsin yapmayacaksin
Görüntülerin öncesi kesilmiş osayiye adamlar saldırıyor ki oda aslanlar gibi karşılık veriyor adam ölsünmü yada sakatmı kalsın karşılık vermeyecek diye

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Maçın hükmen Fenerbahçe lehine

Sana saldirirsam sen ne yaparsın. Senin yapacağın yorumun taa
Hayatinda hic dövüş sanati sporlari izlemedigin belli. Taraftarlar atlayip adami dovuyor yumrukluyor 1 tane bile sallamiyor cunku sporcu oldugu icin yasak

Bu video da 24 numara yerde ki adamin kafasina tekme atarak mi savunuyor kendini ve takimini YERDE Kİ ADAMA.... güvenlik acigi olup sahaya taraftar atliyorsa soyunma odasına kosarsin ortasaha da kalip taraftar avlamazsin veled kardesim :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
trabzonlu taraftar dayak yiyo suçlu yine serbest piyasa oluyor intihar edicem allahıma
Serbest piyasa değil hocam.
Siyasetçiler büyütülmüşlerin taraftarı çok olduğu için para ödeyip tesislerinde foto çekinip oy topluyorlar. Fener'in o kadar borcu var 200 milyon kadro değeri var, GS'nin 193 milyon ama tonlarca borcu var. Finansal fair play falan bunlara işlemiyor. Bakın premier lige. Mis gibi lig. Gerçi şu sıralar orada da City aldı başını gitti de...

NightWish2434

80+ Silver
Trabzonspor ve taraftarı süperligi hakeden bir camia değildir. Ezeli rakibin Evinde 3 tane tıklatmış bide sahaya atmadığın şey kalmamış üstüne bı postada dayak yiyosun. Rezillik. 2016da da yaşandı bunlar. Van Persie 61 desem yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2024-03-17-23-15-25-848_com.instagram.android.png

Besim Tibuk

80+ Gold
Siyasetçiler büyütülmüşlerin taraftarı çok olduğu için para ödeyip tesislerinde foto çekinip oy topluyorlar. Fener'in o kadar borcu var 200 milyon kadro değeri var, GS'nin 193 milyon ama tonlarca borcu var. Finansal fair play falan bunlara işlemiyor. Bakın premier lige. Mis gibi lig. Gerçi şu sıralar orada da City aldı başını gitti de...
hala siyasetçilerle hür teşebbüsün bağını çözemedim. sanırım demokrasiyle ilgili bi sorun

yere yatmış adama mı vuruyor? olum adam saldırıyor futbolculara en iyisini yapmış:
evet yerdeki adama vuruyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Haklısınız aşırı derece futbol takip etseydim eğer muhtemelen premier lig izlerdim büyük çoğunlukla sadece fener maçından fener maçına futbol takip ediyorum

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
hala siyasetçilerle hür teşebbüsün bağını çözemedim. sanırım demokrasiyle ilgili bi sorun

evet yerdeki adama vuruyor
az bile yapmış. Bu trabzonlular uzun gölün etrafına topladıkları arapları dövsünler ilk öyle adamlık yapsınlaer

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Arkadaslar kusura bakmayın bir sporcunun yapmamasi gerekeni soyledim... olmasi gereken futbolcularin soyunma odasına kosmasiydi gidip taraftari yumruklayip yerde tekmelesi degildi ama forumun veled oldugunu unuttum :)

Top Bottom