Neler Yeni

Fiber altyapı bağlatma

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Gerz
Merhabala arkadaşlar ben merkeze araba ile 5dk uzaklıkta köylük arazide yaşıyorum babam köyün muhtarı köyümüzün internet alt yapısı türktelekoma ait ve alt yapısı çok kötü köyümüze fiber altyapı bağlatma gibi bir seçenek varmıdır?

MsiBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Baran Şahoğlu
Merhabala arkadaşlar ben merkeze araba ile 5dk uzaklıkta köylük arazide yaşıyorum babam köyün muhtarı köyümüzün internet alt yapısı türktelekoma ait ve alt yapısı çok kötü köyümüze fiber altyapı bağlatma gibi bir seçenek varmıdır?
Vardır tabii ki dilekçeyle köy muhtarının mevcut olan en iyi firmaya başvuruda bulunması gerekli muhtar beye kolay gelsin

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Türk telekom superonline

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
eğer o merkezde fiber altyapı yoksa getirmezler. he varsa anca. bak benim 45 metre ötemde fiber kutusu var, toplam 56 dairelik iki bina var sitede. ama gelip 45 metre fiber hattı çekmediler. ama yine de başvur. sadece fiber için değil vdsl için de başvur.

Top Bottom