Neler Yeni

Çözüldü✓ FİFİNE A6T ALİNİR Mİ

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
atacan atmaca
ilk gün voicemeeter banana ila uğraşırken iade etmek için can atıyosun ama ayarı tutturursan hoşuna gidiyor 2 aydır kullanıyorum çok aşırı aşırı kaliteli değil ama f/p ergonomik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk gün voicemeet banana ila uğraşırken iade etmek için can atıyosun ama ayarı tutturursan hoşuna gidiyor 2 aydır kullanıyorum çok aşırı aşırı kaliteli değil ama f/p ergonomik.
Hocam yazılımı varmi inceleme izledim yok diyorlar

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocam yazılımı varmi inceleme izledim yok diyorlar
Yazılımı yok diye biliyorum yani bu fiyata bence başka secenek olarak hyperx solocast var oda 2500tl gibi bir fiyatı var ve bana göre solocast biraz daha kaliteli ama a6t (fiyatına) göre en iyisi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
A6V'nin Mikrofon tutuculu hali diye biliyorum o yüzden alınır

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Ve a6t ile a6v arasında sadece ayaklik farkı var ses olarak falan bı fark yok çok sade gozuksede solocast almanı öneririm ama a6t yada a6v de guzeldir

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Kutlu
Ve a6t ile a6v arasında sadece ayaklik farkı var ses olarak falan bı fark yok çok sade gozuksede solocast almanı öneririm ama a6t yada a6v de guzeldir
Hocam şimdi solocasta baktım âmâ eğer çok fark yoksa fifine alayım çünkü daha güzel duruyor ve fiyatı daha ucuz ne dersiniz

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocam şimdi solocasta baktım âmâ eğer çok fark yoksa fifine alayım çünkü daha güzel duruyor ve fiyatı daha ucuz ne dersiniz
Yani fifine markası güzel urunleri var FPS ürünleri yapıyor mikrofonları da aynı şekilde güzel uzun sürede örneğin 2-3 yılda ne yapar bilmiyorum ama solocast uzun sürede sizide bozmaz yani uzun süre kullanım için solocast gevnce sağlıyor ama fifine hakkında bir bilgi yok uzun süre için aralarındaki fark yayın yapacaksanız youtube videoları falan yapacaksanız sizi pür dikkat biri dinleyecekse solocast alın derim aralarındaki fark az da olsa belirgin bir fark

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Kutlu
Yani fifine markası güzel urunleri var FPS ürünleri yapıyor mikrofonları da aynı şekilde güzel uzun sürede örneğin 2-3 yılda ne yapar bilmiyorum ama solocast uzun sürede sizide bozmaz yani uzun süre kullanım için solocast gevnce sağlıyor ama fifine hakkında bir bilgi yok uzun süre için aralarındaki fark yayın yapacaksanız youtube videoları falan yapacaksanız sizi pür dikkat biri dinleyecekse solocast alın derim aralarındaki fark az da olsa belirgin bir fark
Hocam diyelim solocasti aldım üstüne bide stand lazım özellikler konusunda kalite açisından tabi ki solocast daha kaliteli malzemeler kullanmış ve yazılımı var ancak donanıma baktığım zaman hemen hemen aynı hatta bazı donanım kısmında a6t daha iyi şahsen fiyatı iyi olması ve standı olamsından dolayı tercihim bu olacak

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocam diyelim solocasti aldım üstüne bide stand lazım özellikler konusunda kalite açisından tabi ki solocast daha kaliteli malzemeler kullanmış ve yazılımı var ancak donanıma baktığım zaman hemen hemen aynı hatta bazı donanım kısmında a6t daha iyi şahsen fiyatı iyi olması ve standı olamsından dolayı tercihim bu olacak
Standiniz var sandım yoksa direk a6t alın derim a6v de alabilirsiniz daha ucuz sadece ayaklik farkı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Kutlu
Standiniz var sandım yoksa direk a6t alın derim a6v de alabilirsiniz daha ucuz sadece ayaklik farkı var
Hocam standlı daha hışuma gitti bide sın soru olarak standı deforme olabilir mi ilerleyen vakitte bide standı vidasını sıkarak sıkıştırıyoruz değil mi masaya?

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Kutlu

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Yağız Arslan Baytekin