Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥FIFINE Oyun mikrofonu🔥🔥1.017,31 TL🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
Geçen ay aliexprees üzerinden 600tl almıştım ürün kalite olarak fiyatına göre çok iyi. Ses kalitesi tek başına beğenemedim arka plan seslerini alıyor. Sonar+amd noise suppression ile kullanıyorum memnunum. stand’ta aldım çok güzel oldu. Stand olmadan zor oluyor kullanmak.

fruko.gzz

80+ Bronze
kz edx pro aldım acaba iptal edip bunumu alsam
Geçen ay aliexprees üzerinden 600tl almıştım ürün kalite olarak fiyatına göre çok iyi. Ses kalitesi tek başına beğenemedim arka plan seslerini alıyor. Sonar+amd noise suppression ile kullanıyorum memnunum. stand’ta aldım çok güzel oldu. Stand olmadan zor oluyor kullanmak.
Hocam ne yazıyor bilmiyorumda aldım valla naysla 100 tlde oradan gelicek 917 TL'ye iyi bence
Sizce fiyatına değer mi? Rakibi var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardoid mikrofon diyor ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardoid mikrofon diyor ama
Evet kadroid bir mikrofon fakat arka plandaki sesleri alıyor. Odamın kapısı kapalı olsa bile içerdeki sesleri kısıkta olsa alıyor heleki kuşun sesinden benim konuştuğum gitmiyor. Kesinlikle ekstra ses engelleyici bir uygulama ile destekleyip kullanmak gerekiyor.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom