Neler Yeni

fitness neden bu kadar az gelişiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak BARDAKCI
İlgilendiği Kategoriler
GYMMMMMMMMM
yaklaşık 6 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum hiçbir zaman antrenman atlamadım beslenmeme çok dikkat ediyorum clean bulktayım kalori rakibi yapıyorum ama gelişimin yeterli olduğunu düşünmüyorum
her adeleyi haftada 3 defa çalıştırıyorum
pazartesi
biceps göğüs abs
salı
kanat sırt triceps omuz
Çarşamba
biceps göğüs abs
Perşembe
kanat sırt triceps omuz
cuma
göğüs abs biceps
cumartesi
kanat sırt triceps omuz
programım bu şekilde
haftada toplam setler
biceps 27
göğüs 27
omuz 66
triceps 27
sırt kanat 27 set

1 gün off veriyorum son 2 aydır gelişme göremiyorum hissedemiyorum aynaya baktığımda sebebi nedir her adeleyi haftada 2 güne mi düşürmeliyim

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Her adeleyi haftada 3 gün çalıştırmana gerek yok,kasların dinlenmesi gerekiyor. Bir bölge için haftalık en fazla 20 set öneriliyor. Vücut ölçülerini paylaşırsan daha detaylı yardımcı olabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 6,5 aydır fitness ile uğraşıyorum kısa zamanda çok şey öğrendim araştırarak ve etrafımdaki salon abileriden. Şuan kolum pumpsız 39 pump 41 cmlere kadar çıkıyor.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
yaklaşık 6 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum hiçbir zaman antrenman atlamadım beslenmeme çok dikkat ediyorum clean bulktayım kalori rakibi yapıyorum ama gelişimin yeterli olduğunu düşünmüyorum
her adeleyi haftada 3 defa çalıştırıyorum
pazartesi
biceps göğüs abs
salı
kanat sırt triceps omuz
Çarşamba
biceps göğüs abs
Perşembe
kanat sırt triceps omuz
cuma
göğüs abs biceps
cumartesi
kanat sırt triceps omuz
programım bu şekilde
haftada toplam setler
biceps 27
göğüs 27
omuz 66
triceps 27
sırt kanat 27 set

1 gün off veriyorum son 2 aydır gelişme göremiyorum hissedemiyorum aynaya baktığımda sebebi nedir her adeleyi haftada 2 güne mi düşürmeliyim
programını ppl olarak değiştirebilirsin. pazartesi,salı,çarşamba, sonra tekrar baştan perşembe, cuma, cumartesi, pazar off.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak BARDAKCI
İlgilendiği Kategoriler
GYMMMMMMMMM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her adeleyi haftada 3 gün çalıştırmana gerek yok,kasların dinlenmesi gerekiyor. Bir bölge için haftalık en fazla 20 set öneriliyor. Vücut ölçülerini paylaşırsan daha detaylı yardımcı olabilirim.

Bende 6,5 aydır fitness ile uğraşıyorum kısa zamanda çok şey öğrendim araştırarak ve etrafımdaki salon abileriden. Şuan kolum pumpsız 39 pump 41 cmlere kadar çıkıyor.
6.5 ayda nası 39 cm kol yaptın kanka maşallah yağ oranın kaç

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Kademoğlu
Ölçüleri okumadım bile sadece programı okudum vücudun en büyük kas gruplarından bacaklarını kalçanı çalıştırmıyorsun metabolizman ona göre aktif oluyor bacak kalça eklemelisin programını gelişimine faydası olacak hem de diğer kas grupların bir gün dinlenmiş olacaklar

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak BARDAKCI
İlgilendiği Kategoriler
GYMMMMMMMMM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen ciddi misin daha öncesinde spor yaptın mı ilk başladığında ne kadardı kolun

Yağ oranım %13 şuan. Sıkı çalışma, sağlam beslenme.
boyun kaç

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,192
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Bu push-pull-leg falan gibi programlar son zamanlarda popüler oldu. Önceden genelde split yapılıyordu ve çoğu hocaya sorsam onlar da split çalış, daha iyi diyor. Hatta kendi programım da şu an split ve etkisini görüyorum. Hafta içi full çalışıyorum, hafta sonu off. Sadece 5 gün içinde 5 bölge yapıyorum o kadar. Karın yapmıyorum (gerek duymuyorum)

1 gün 1 bölge maksimum 8 hareket yapıp gidiyorum.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
sen ciddi misin daha öncesinde spor yaptın mı ilk başladığında ne kadardı kolun

boyun kaç
Boyum 1.80 öncesinde 7 ay kickboks ve küçüklüğümde yüzme yapmıştım. Başladığımda kolum yağlıydı baya ölçmedim o zamanlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Keyf
Kanka bacak çalışman gerek bacak büyük kas grubu olduğu için bacak kasın diğer kasların artmasına da yardımcı oluyor ve kasları biraz dinlendirsen iyi olur o kadarı fazla gibi bir de sürekli kilo takibi yap aylık 2 3 kilogram alman gerek senin almıyorsan demek ki yanlış besleniyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak BARDAKCI
İlgilendiği Kategoriler
GYMMMMMMMMM
Kanka bacak çalışman gerek bacak büyük kas grubu olduğu için bacak kasın diğer kasların artmasına da yardımcı oluyor ve kasları biraz dinlendirsen iyi olur o kadarı fazla gibi bir de sürekli kilo takibi yap aylık 2 3 kilogram alman gerek senin almıyorsan demek ki yanlış besleniyorsun
ot yesem bile ölçerek yiyorum
günlük kalori ihtiyacının 500 fazlasını alıyorum ayda 1-1.5 kg alabiliyorum kaloriyi 600 700 yapsam dirty olmaz mı ege fitness öyle diyordu 500 den fazlası dirty olur diye
ama okula falan her gün yürüyorum 40-50 dk bazı günler 1.30 saat yürüyorum her hafta
çok yağ yakıyorum sanırım şuan 3700 kalori alıyorum günlük 3900 e mi çıkarsam

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
bende 6 aydır gidiyom yeterli olduğunu düşünmüyorum ama bu süreçte bu işin ne kadar ciddi olduğunu anladım kısacası olayın ciddiyetini yeni yeni anlıyorum aslında spor benim için şuan başladı

Top Bottom