Neler Yeni

Öneri Forza Horizon 4 Oynanır mı ?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

Mojo jojo

80+ Silver
Fotoğraflara bakınca grafiği çok hoş duruyor gerçekten, tam duvar kağıdı almalık fotoğraflar çekmek için yapılmış oyun. :D
Klavyeden bile oynarım o oyunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kendim eskiden Xbox 360'da eski bir forza oyununu oynadım. Herhalde 1'dir. Çok zevkliydi.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Gerçekten Çok Güzel Bir Oyun Fakat Bende Direksiyon Seti Olmasına Rağmen ETS Ve ATS Oyunlarından Vazgeçemedim. Yarış Oyunu Oynayamıyorum İçinden Bir Ses Sen Tırcısın Diyor 😂. Eğer Yarış Oyunlarını Seviyorsan Mükemmel Bir Seçenek

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Araba oyunlarını hiç sevmem ama bu oyun o kadar çok öneriliyor ki merak etmemek elde değil. Gamepad alınca denemeyi düşünüyorum. Bu oyun oynanır mı ? Oynanırsa Gamepad ile oynanır mı ?
Oyunun grafikleri çok iyi,

Oyunun fiziği çok iyi; BMW arkadan itişli araba sürerken istemsizce yanlıyorsun, rally arabaları dehşet yol tutuyor. Gerçeğiyle neredeyse birebir aynı.

Bir sürü yarış modu var oynanışı da çok iyi, eliminator modunda PUBG gibi battle royale online oyun oynuyorsun.

Her anlamda kusursuz bir yarış oyunu.

Ben yaklaşık 1 yıldan fazladır oynuyorum ama tek sevmediğin yanı kolay araba vermesi, daha bir arabayı sürmeden 2 araba daha veriyor ultimate sürümde.

17.000.000 gold + 150' den fazla araba var benim hesapta.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
Araba oyunlarını hiç sevmem ama bu oyun o kadar çok öneriliyor ki merak etmemek elde değil. Gamepad alınca denemeyi düşünüyorum. Bu oyun oynanır mı ? Oynanırsa Gamepad ile oynanır mı ?
Oyun harika ama steam versiyonundan mıdır bilinmez oyundan atma sorunu beni bitiriyor.

cemtastan2301

80+ Gold
Gerçekten Çok Güzel Bir Oyun Fakat Bende Direksiyon Seti Olmasına Rağmen ETS Ve ATS Oyunlarından Vazgeçemedim. Yarış Oyunu Oynayamıyorum İçinden Bir Ses Sen Tırcısın Diyor 😂. Eğer Yarış Oyunlarını Seviyorsan Mükemmel Bir Seçenek
Dediğim gibi araba oyunlarını sevmiyorum, bu çok öneriliyor diye denemek istedim.
Oyunun grafikleri çok iyi,

Oyunun fiziği çok iyi; BMW arkadan itişli araba sürerken istemsizce yanlıyorsun, rally arabaları dehşet yol tutuyor. Gerçeğiyle neredeyse birebir aynı.

Bir sürü yarış modu var oynanışı da çok iyi, eliminator modunda PUBG gibi battle royale online oyun oynuyorsun.

Her anlamda kusursuz bir yarış oyunu.

Ben yaklaşık 1 yıldan fazladır oynuyorum ama tek sevmediğin yanı kolay araba vermesi, daha bir arabayı sürmeden 2 araba daha veriyor ultimate sürümde.

17.000.000 gold + 150' den fazla araba var benim hesapta.
sevilir ve oynanır
Gamepad'i alayım kesinlikle oynayacağım bu oyunu. (y)
Oyun harika ama steam versiyonundan mıdır bilinmez oyundan atma sorunu beni bitiriyor.
Muhtemelen oyunla alakalı değildir o sorun.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hevesini alınca o heves kalmıyor bende oynamayı çok istiyordum oyunu 20 fps oynayınca içim burkuldu fakat kişiden kişiye değişir

Top Bottom