Neler Yeni

Çözüldü✓ fps çok iyi ama oyunlar hiç akıcı değil

TahinPekmez

80+ Silver
120 GB SSD 1 TB HDD
Sistem ssd de ama oyunlar hdd de kurulu sanırsam. En az 500 gb ssd yada m2 alıp sistemi ve oyunları buraya kurmalısin. Hdd artık arşiv için kullanılmalı. 1 tb sata 3 ssd almanı tavsiye ederim. Bana kalacak olursa ram ve işlemci hariç komple uprage yapmalısın

cemil1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cemil
Kardeşim yanılmıyorsam online oyunları oynuyorsun. İnternet den kaynaklı sıkıntılar olabilir. İnternetin de arada birkaç saniyelik kesintiler oluyorsa oyun drop yer

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ferdi Atıl
Sistem ssd de ama oyunlar hdd de kurulu sanırsam. En az 500 gb ssd yada m2 alıp sistemi ve oyunları buraya kurmalısin. Hdd artık arşiv için kullanılmalı. 1 tb sata 3 ssd almanı tavsiye ederim. Bana kalacak olursa ram ve işlemci hariç komple uprage yapmalısın
zaten yeni aldım ram işlemci ve ekran kartını

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
%1 %0.1 fps değerlerini ve framerateyi paylaşın. Msi afterburnerda cpu 1 değil normal cpu yu seçin o sekilde tekrar görüntü atin.

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ferdi Atıl
Kardeşim yanılmıyorsam online oyunları oynuyorsun. İnternet den kaynaklı sıkıntılar olabilir. İnternetin de arada birkaç saniyelik kesintiler oluyorsa oyun drop yer
abi hikaye tarz ı da oynadım yine aynı nerdeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

%1 %0.1 fps değerlerini ve framerateyi paylaşın. Msi afterburnerda cpu 1 değil normal cpu yu seçin o sekilde tekrar görüntü atin.
onları seçtim ama ekran da gözükmüyor bir türlü açamadım

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Freesync vsync falan açıksa kapat öyle bi dene

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
abi hikaye tarz ı da oynadım yine aynı nerdeyse

onları seçtim ama ekran da gözükmüyor bir türlü açamadım
Benchmark kısmına gel msi afterdan, başlatma ve bitirme kısayollarını yaz. Oyunda bu tuşlara bastığında görünür olmalı.

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ferdi Atıl
Freesync vsync falan açıksa kapat öyle bi dene

Benchmark kısmına gel msi afterdan, başlatma ve bitirme kısayollarını yaz. Oyunda bu tuşlara bastığında görünür olmalı.
1675093662897.png

1675093784351.png

%1 %0.1 fps değerlerini ve framerateyi paylaşın. Msi afterburnerda cpu 1 değil normal cpu yu seçin o sekilde tekrar görüntü atin.,
ortalama fps 40 diyor abi
1675093843654.png

tam olarak böyle
1675093933200.png

Conquarer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fatih Gökmen
Dostum SSD kapasitesi az gibi sanki doluluk oranin nasıl? Daha önce ben de sıkıntı yaşamıştım kapasite doluya yakın kırmızı olduğunda drop oluyor

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ferdi Atıl
Dostum SSD kapasitesi az gibi sanki doluluk oranin nasıl? Daha önce ben de sıkıntı yaşamıştım kapasite doluya yakın kırmızı olduğunda drop oluyor
oyunlarım hdd de ve yarısı boş nerdeyse

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

ortalama fps 40 diyor abi
Alıntıyı görüntüle

tam olarak böyle
Alıntıyı görüntüle
Ortalama 38 olmasi çok garip , bir sıkıntı var sanki. 131 de takılan değerin ortalaması 38 olmaz. Tüm oyunlarda ayni sorun varsa sürücü güncelleyin. Sürücü güncel ise temiz format atmanızı tavsiye ederim sorun ne zaman başladı. Yeni mi aldiniz sistemi ?

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ferdi Atıl
Ortalama 38 olmasi çok garip , bir sıkıntı var sanki. 131 de takılan değerin ortalaması 38 olmaz. Tüm oyunlarda ayni sorun varsa sürücü güncelleyin. Sürücü güncel ise temiz format atmanızı tavsiye ederim sorun ne zaman başladı. Yeni mi aldiniz sistemi ?
işlemci ve ram aldım 0 olarak yeni ekran kartını 2.el aldım dün format attım sürücüler de güncel

Top Bottom