Neler Yeni

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

Senerr

80+ Bronze
Rx500 serisi amdnin markaları adam gibi denetlememesinden kaynaklı. Üretici daha fazla kar edecegim derken pcb mosfet faz sayısından kaçıp böyle wattman vakalari yaşanıyor. Her nvidia karta bakın belirli soğutucu büyüklüğü ve kalite standarti vardır.
İşte bu yüzden Nvidia'cıyım ama fiyat politikası biraz saçma. Bende sizin gibi watman hatasından 4060'a geçtim mesela ama farkı direk hissettim. Birde kart Asus phoneix RX550 4GB versiyonuydu ama PSU işte kötü olunca. Asus'un RX550 modeli tavsiye edilen bir modeldir lakin isterse Apple Rx550 olsun o PSU her türlü o hatayı verdiriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rx500 serisi amdnin markaları adam gibi denetlememesinden kaynaklı. Üretici daha fazla kar edecegim derken pcb mosfet faz sayısından kaçıp böyle wattman vakalari yaşanıyor. Her nvidia karta bakın belirli soğutucu büyüklüğü ve kalite standarti vardır.
İşin komik tarafı kartı ilk aldığımda bu sorunlar yoktu, driver update geldikçe daha da saçmaladı ve overclock falan denedim iyicene saldı kendini.

Aykut D.

80+ Gold
İşte bu yüzden Nvidia'cıyım ama fiyat politikası biraz saçma. Bende sizin gibi watman hatasından 4060'a geçtim mesela ama farkı direk hissettim. Birde kart Asus phoneix RX550 4GB versiyonuydu ama PSU işte kötü olunca.
Amd tarafında Xfx Sapphire Asus markalarından pek şaşmamak gerek 2 TL ucuz olcak diye amd kart olarak kötü model kart alınınca wattman vakalari yaşanıyor.

Senerr

80+ Bronze
Amd tarafında Xfx Sapphire Asus markalarından pek şaşmamak gerek 2 TL ucuz olcak diye amd kart olarak kötü model kart alınınca wattman vakalari yaşanıyor.
İyi modelde de yaşanıyor işte sorun orada.:kekw:

Aykut D.

80+ Gold
İşin komik tarafı kartı ilk aldığımda bu sorunlar yoktu, driver update geldikçe daha da saçmaladı ve overclock falan denedim iyicene saldı kendini.
Ona benzer vakayı ekran kartı biosu indirip tekrar bios atınca duzelmisti .

Senerr

80+ Bronze
Oha, şey ekran kartı hakkında öğrenmediğim bir bios atma kalmıştı AMD sayesinde onu da...
Allah kurtarsın.

Kendi kendine düzelmişte olabilir bu arada kullanmayalı bayağı oldu. Belki ağır bir oyuna girsem yemeyeceğim şu an ama dediğim gibi PSU ve marka kalitesi aşırı fark ediyor siz de demiştiniz zaten.

Aykut D.

80+ Gold
Şimdi babam kullanıyor 0 watman hatası salla gitsin. :kappa:
Baban kaliteli psu kullanıyor gibime geldi Amd kartlar oldukça psu seçici minimum Tier C psu kullanılmalı. Output riple'dan çok etkileniyorlar .

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Şuan 24.2.1 var sıkıntı yok, şimdi 24.3.1 çıkmış onu indireceğim. Ama Bir önceki sürüm harbi bozuktu bazı oyunlarda takılmalar oluyordu.

ghost of tsushima da iyi oldu onu oynayacaktım zaten arada fsr'yi de denerim
Kanka şu an 24.3.1 kullanıyorum (Rx6800) hiçbir sıkıntı yaşamadım ama sanki fortnite fps im düştü gibi onun dışında hiçbir sıkıntısı yok.

Senerr

80+ Bronze
Baban kaliteli psu kullanıyor gibime geldi Amd kartlar oldukça psu seçici minimum Tier C psu kullanılmalı. Output riple'dan çok etkileniyorlar .
Yok aynı kasa ya. Dediğim gibi zorlanmıyorsa kart sorun yok elimdekini verdim. Fark belki kablolamadansa orasını bilemem.

TahinPekmez

80+ Silver
the Last of us cok.guzel.olmus diyorlar son güncellemeyle.

Top Bottom