Neler Yeni

Gainer Kullanmak Yağ Yapar Mı ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,283
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
yağlanma yapar tabi ama kilo almakta zorlanan kişiler genelde çok yağlanan kişiler değildir, çok çok yiyip kilo alamıyorsan eğer gluten alerjin olabilir bir doktora görün
Hocam bu işlerden anlıyorsanız size özelden danışmak istiyorum müsait olursanız ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben çok iyi değilim ama kalori hesabı şart bu spor da fazla yağlanmadan büyümek istiyorsan 2000kalori alıyorsan 1800 kalori yakman lazım yağ yakarken tam tersi günlük eğer tek supplement alma hakkın var beslenme proteini karşılamıyorsa en az %80+ hayvansal kgx1,5 minimal bu rakam kgx1,5-2gr eğer bunu beslen karşılıyorsa creatin öneririm eğer protein alıp hayvansal alamıyorsan bunu bcaa ile desteklemeni tavsiye ederim ama dediğim gibi iyice araştırıp kendine göre en olağanını bulup yap birinin dediği değilde ben de dahil çok az kafa yorunca çok basit olup süreklilik ile istediğin fiziğe ulaşacağını görüceksin
Belli bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum ama daha yolun çok başındayım umarım istediğim plaj vücuduna kavuşurum

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Erdoğan Aktaş
Belli bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum ama daha yolun çok başındayım umarım istediğim plaj vücuduna kavuşurum
yaparsın kendine güven ben 10 yıldır yapıyorum belki geçti ilk 3-4 yıl makarna yedim hergün :D hafta da bir tavuk et belki umarım her şey gönlünce olur

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Yağlanma yapmaz diye bişey okudum. Öyle bir şey mi var ? Hacim artışı sağlıyormuş kaslar daha iyi emiliyormus büyüme sağlıyormuş
Gainer yerine makarna yiyin daha iyi. Besinler yağlanma yapmaz ne kadar yediğiniz önemli. Fazla yersen yağlanma yapar kararınca yersen yapmaz. Günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayın ona göre beslenin. Gainer zamanında çok içtim ama para israfı gerçekten.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gainer yerine makarna yiyin daha iyi. Besinler yağlanma yapmaz ne kadar yediğiniz önemli. Fazla yersen yağlanma yapar kararınca yersen yapmaz. Günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayın ona göre beslenin. Gainer zamanında çok içtim ama para israfı gerçekten.
Çok teşekkür ederim 😊

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Hızlı kilo aldın mı ne olursa olsun yağlanacaksın bunu en aza indirmek için kalori fazlalığını çok fazla tutamayıp yeterli protein alman lazım üstüne birde ağırlık antrenmanı yaparsan temiz kütle kazanırsın

Top Bottom