Neler Yeni

Çözüldü✓ Galaxın artıları eksileri

Captainenes

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Enes Demir
aynen hocam bence de, bizim ülkede genellikle asus ve msi çok popüler
Ya asusda gereksiz şişirilmiş bir marka bana kalırsa çoğu arkadaşımın kartı benimkinden serin çalışıyor modelerde ya 3060 ti yada 4060 ti yada 4070 oluyo . (Tuf ve Rog için bir şey söyleyemem henüz tatmadım)

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan
Ya asusda gereksiz şişirilmiş bir marka bana kalırsa çoğu arkadaşımın kartı benimkinden serin çalışıyor modelerde ya 3060 ti yada 4060 ti yada 4070 oluyo . (Tuf ve Rog için bir şey söyleyemem henüz tatmadım)
benim bildiğim rog serisi ısınma konusunda çok iyi fakat günümüz şartlarında aman aman bi fark yok bence kartlar arasında

hashasii

80+
galax 4080 super kullanıyorum. markaya önceden çok sıcak bakan biri değildim. karttan köpekler gibi memnunum. gerçekten 4 fanlı olması, heatsink boyutu ve kalitesi, çalışma sessizliği, içinden çıkan gpu tutma demiri falan. kart resmen ısınmıyor ya. ayrıca furmark 2 teslerinde diğer 4080 superlerden daha yüksek skorlar alıyorum. ben çok beğendim. tavsiye ederim.
4070s tide aynı şekilde mi?

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
4070s tide aynı şekilde mi?
ekran kartının adının yanında sg ve st yazanların hemen hemen çoğunda %95 aynı heatsink ve soğutma tasarımını kullanıyorlar diye biliyorum. sadece biri rgbli diğeri rgbsiz ve çok ufak hissedilmeyecek bir fabrikasyon overclock farkı oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batu Çimen
Galax markası hakkında çok sorun vardı 2000 serisinde herkes ısınma sorunu yaşıyordu galax alanlar. Sonra çözdüler yeni kartları başarılı

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
GALAX Gariban dostudur.

Top Bottom