Neler Yeni

İnceleme The North Face Hedgehog Fastpack II

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam bugun linkteki modeli denedim guzel oldu sadece biraz viyk sesi cikartiyor. Ofis ortaminda cok rahatsiz eder mi? onu dusunuyorum. Peki deneyimi yazmamissin. Saglam ciktim mi ayakkabi hemen yirtilma oldu mu? Dag yuruyusu degilde gunluk kullanimda ne kadar goturur?
Ses konusunda ben rahatsız olmuyorum hocam orası size kalmış ayağınız rahat etti ise bence pekte umursanacak bir durum değil mesele sizin sağlığınız.

Sadece ön kısımdaki filelerde bir sorun yaşadım sol ayakkabının filede kenar noktalarda yırtıklar oluştu ama bunun benim ayakkabıyı ağaca, dağa, taşa sürtmem ile ilgili olma ihtimali de yüksek tabi fakat güzel bir ayakkabıcıda tamir ettirdim ve uzun süredir kullanıyorum, onun dışında bir problemle karşılaşmadım.

Bu filelerin yırtılma olayı eğer sadece bana mahsussa bilemem ama kontrol ettiğimde günlük kullanımda da yaşayanlar varmış sanırım ona göre bakmak gerekiyor.
Bendekine benzer yırtıklar, ben yırtıklar oluştuktan sonra kullanmayı bıraktığım için bu kadar olmadı ama devam etsem baya olacakmış demek ki bunu dikkate alıp, başka modele veya markaya yönelin derim. @volkantipi

Salomon'a bakmanızı öneririm tekrar bir ayakkabı alma şansım olsa Salomon'a bakmadan almazdım.
adidas terrex alın
Adidas ve North Face aynı siklet markalar değil.
Terrex'den çok daha üstün bir ayakkabı.

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
Ses konusunda ben rahatsız olmuyorum hocam orası size kalmış ayağınız rahat etti ise bence pekte umursanacak bir durum değil mesele sizin sağlığınız.

Sadece ön kısımdaki filelerde bir sorun yaşadım sol ayakkabının filede küçük bir noktada yırtık oluştu ama bunun benim ayakkabıyı ağaca, dağa, taşa sürtmem ile ilgili olma ihtimali de yüksek tabi fakat güzel bir ayakkabıcıda tamir ettirdim ve uzun süredir kullanıyorum, onun dışında bir problemle karşılaşmadım.
Günlük kullanımda sizi uzun süre götürecektir diye tahmin ediyorum.

katılmıyorum terrex konusuna diğer modelleri bilemem ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan Tipi

Sadece ön kısımdaki filelerde bir sorun yaşadım sol ayakkabının filede kenar noktalarda yırtıklar oluştu ama bunun benim ayakkabıyı ağaca, dağa, taşa sürtmem ile ilgili olma ihtimali de yüksek tabi fakat güzel bir ayakkabıcıda tamir ettirdim ve uzun süredir kullanıyorum, onun dışında bir problemle karşılaşmadım.

Bu filelerin yırtılma olayı eğer sadece bana mahsussa bilemem ama kontrol ettiğimde günlük kullanımda da yaşayanlar varmış sanırım ona göre bakmak gerekiyor.
Bendekine benzer yırtıklar, ben yırtıklar oluştuktan sonra kullanmayı bıraktığım için bu kadar olmadı ama devam etsem baya olacakmış demek ki bunu dikkate alıp, başka modele veya markaya yönelin derim. @volkantipi

Salomon'a bakmanızı öneririm tekrar bir ayakkabı alma şansım olsa Salomon'a bakmadan almazdım.

Salomon kalıpları da çok dar.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Salomon kalıpları da çok dar.
Kenarların ve filelerin yırtılma konusu bence sıkıntı hocam.
Ben de konuyu ''ayakkabıyı dağa taşa fırlatır, sürter isen bi zahmet yırtılsın'' diyerek benden kaynaklı bir problem olduğunu düşünüp güncellememiştim ama genel bir problem olma sanırım, özellikle yürüyüş esnasında en çok bükülen kısımların bu uç ve kenar kısımlar olduğunu düşünürsek size sıkıntı çıkarabilir büyük ihtimalle.

serwintes

80+ Gold
Kenarların ve filelerin yırtılma konusu bence sıkıntı hocam.
Ben de konuyu ''ayakkabıyı dağa taşa fırlatır, sürter isen bi zahmet yırtılsın'' diyerek benden kaynaklı bir problem olduğunu düşünüp güncellememiştim ama genel bir problem olma sanırım, özellikle yürüyüş esnasında en çok bükülen kısımların bu uç ve kenar kısımlar olduğunu düşünürsek size sıkıntı çıkarabilir büyük ihtimalle.
terrexlerinde problemi var öndeki nubuk deri soyuluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

9.yılda falan yırtıldı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan Tipi

9.yılda falan yırtıldı :D
Sende hangi model var hocam? Valla neye baksam 1 senede gidiyor diyorlar. 2-3-4 bin verip 1 seneyi çıkartmayacaksa içime oturur. :)

serwintes

80+ Gold

9.yılda falan yırtıldı

Sende hangi model var hocam? Valla neye baksam 1 senede gidiyor diyorlar. 2-3-4 bin verip 1 seneyi çıkartmayacaksa içime oturur. :)
usta bende 2013 model terrex var adidasın şimdikilerden kaliteli model adına bakayım söylerim

usta bende 2013 model terrex var adidasın şimdikilerden kaliteli model adına bakayım söylerim
ama yeni terrexler farklı bundan

https://www.ebay.ca/itm/185290030670 bak bu modelden var bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan Tipi
Sanırım hepsinde ortalama bir kalite var. Adidas, northface isme ve tasarıma para veriyoruz. Öyle gelmeye başladı bana. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan Tipi
Arkadaşlar amazon.com dan ayakkabı alsam sorun çıkar mı? Vergisini de alıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,030
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk
Top Bottom