Neler Yeni

Yardım Galiba modemime saldırıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Kod:
DoS: Per-source ICMP Flood Attack source=....49 destination=.....::16
Galiba modemime saldırıyorlar. Bilgisi olan biri lütfen bana yardım edebilir mi

Son düzenleme:

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Gördüğüm kadarıyla DoS saldırısı yapılmakta.

MAC Filtreleme, ardından modem resetleme gerçekleştiriniz. Siber suçlara başvurmanız daha sağlıklı olacaktır, yapan kişiyi tespit etmek için. Onun dışında bilgisayarınız malwarelar etkisi altında olabilir, aşağıda bulunan yönergeyi uygulayarak ilgili raporları bana gönderiniz.

Sistem Kontrolü Ve Zararlı Temizliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gördüğüm kadarıyla DoS saldırısı yapılmakta.

MAC Filtreleme, ardından modem resetleme gerçekleştiriniz. Siber suçlara başvurmanız daha sağlıklı olacaktır, yapan kişiyi tespit etmek için. Onun dışında bilgisayarınız malwarelar etkisi altında olabilir, aşağıda bulunan yönergeyi uygulayarak ilgili raporları bana gönderiniz.

Sistem Kontrolü Ve Zararlı Temizliği
Çok teşekkür ederim.
Buyrun: http://www.mediafire.com/file/gzckqo7s3bgczsa/Farbar_Recovery_Scan_Tool.rar/file

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
@ceyhansuyu ,

Sizden biri Fixlist.txt oluşturup, verdiğim kodları içerisine yapıştırmanızı vesaire isteyecektim. Fakat gördüm ki Windows 7 gibi güvenlik güncelleştirmeleri kesilmiş eski bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. Yapmanız gereken en önemli şey işletim sisteminizi güncelleştirme desteği devam eden Windows 8.1 veya Windows 10'a yükseltmek olacaktır. 3 GB RAM'e sahip olduğunuz için Windows 8.1'e geçmeniz önerilmektedir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@ceyhansuyu ,

Sizden biri Fixlist.txt oluşturup, verdiğim kodları içerisine yapıştırmanızı vesaire isteyecektim. Fakat gördüm ki Windows 7 gibi güvenlik güncelleştirmeleri kesilmiş eski bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. Yapmanız gereken en önemli şey işletim sisteminizi güncelleştirme desteği devam eden Windows 8.1 veya Windows 10'a yükseltmek olacaktır. 3 GB RAM'e sahip olduğunuz için Windows 8.1'e geçmeniz önerilmektedir.
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Top Bottom