Neler Yeni

Gamenote Kb432l Sorunlar Silsilesi

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
Ben bu klavyeyi Nisan ayında aldım ve o zamandan beri (8 ay) kullanıyorum. Fakat yaklaşık 1 ay önce klavyede birkaç tuş basmamaya başladı. Yaklaşık 1 hafta sonra ne hikmetse tuşlardaki basmama sorunu gitti, bu sefer de yerini led sönmeleri aldı. Her hafta bir tuşun ışığı sönüyor desem yalan söylemem. Büyük umutlarla aldığım, herkese rampage, gamepower gibi markalar almayın bunu alın dediğim klavyeyi iade edeceğim bu sebeple. Bu klavyede bu sorunu sadece ben mi yaşadım yoksa bu modelde kronik mi? Eğer kronik bir sorun varsa para iadesi isteyeceğim ve başka bir klavye alacağım. Mümkün müdür böyle bir şey? Nereye mail atacağım bunu da öğrenmek istiyorum ayrıca. Klavyenin fotoğrafına dikkatli bakarsanız sönen tuşları siz de göreceksiniz.
IMG_20211208_190845.jpg

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Enes kaplan
Modeli yanlış yazdınız sanırım.

NeeK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Mert
Ben bu klavyeyi Nisan ayında aldım ve o zamandan beri (8 ay) kullanıyorum. Fakat yaklaşık 1 ay önce klavyede birkaç tuş basmamaya başladı. Yaklaşık 1 hafta sonra ne hikmetse tuşlardaki basmama sorunu gitti, bu sefer de yerini led sönmeleri aldı. Her hafta bir tuşun ışığı sönüyor desem yalan söylemem. Büyük umutlarla aldığım, herkese rampage, gamepower gibi markalar almayın bunu alın dediğim klavyeyi iade edeceğim bu sebeple. Bu klavyede bu sorunu sadece ben mi yaşadım yoksa bu modelde kronik mi? Eğer kronik bir sorun varsa para iadesi isteyeceğim ve başka bir klavye alacağım. Mümkün müdür böyle bir şey? Nereye mail atacağım bunu da öğrenmek istiyorum ayrıca. Klavyenin fotoğrafına dikkatli bakarsanız sönen tuşları siz de göreceksiniz. Alıntıyı görüntüle
Aynı klavye aynı sorunlar her gün bi tuş bozuluyo düzeliyor sonra başka tuş bozuluyor anlamadım.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

equinoxx

80+ Bronze
Ben bu klavyeyi Nisan ayında aldım ve o zamandan beri (8 ay) kullanıyorum. Fakat yaklaşık 1 ay önce klavyede birkaç tuş basmamaya başladı. Yaklaşık 1 hafta sonra ne hikmetse tuşlardaki basmama sorunu gitti, bu sefer de yerini led sönmeleri aldı. Her hafta bir tuşun ışığı sönüyor desem yalan söylemem. Büyük umutlarla aldığım, herkese rampage, gamepower gibi markalar almayın bunu alın dediğim klavyeyi iade edeceğim bu sebeple. Bu klavyede bu sorunu sadece ben mi yaşadım yoksa bu modelde kronik mi? Eğer kronik bir sorun varsa para iadesi isteyeceğim ve başka bir klavye alacağım. Mümkün müdür böyle bir şey? Nereye mail atacağım bunu da öğrenmek istiyorum ayrıca. Klavyenin fotoğrafına dikkatli bakarsanız sönen tuşları siz de göreceksiniz. Alıntıyı görüntüle
Şubattan beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Gamegaraj ile iletişime geçip garantiye gönderin derim.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
İade olmaz fakat garantiye gönderebilirsin.

Son düzenleme:

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Teknoloji şans işidir ama böyle markalarda üründe sorun çıkma ihtimali daha yüksek oluyor

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Enes kaplan
Ben KB435l modelini kullanıyorum bir ara 0 tuşu basmamaya başladı sonra düzeldi şuan sıkıntsızı kullanıyorum.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular