Neler Yeni

GameSatış'tan sattığım hesap geri çekilmiş.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ayberk SOKUL
yok be nere dava ediyor gamesatıs gibi siteler biz sorumluluk almayız diyor hesap alım satımı zaten oyun tarafından yasak eee illegal eylemden legal fayda saglayamaz ki hesap hırsızlıgı adı altında sikayetçi olablr e hesap adamın da değil bi halt edemez zaten bas bas bağırıyoruz 2. el hesap alınmaz diye dinleyen yok 1 ton game satıs dava konusu oldu yav :)
Mail hesabı verilen hesaplar alınabilir, geri çekmek için çok fazla uğraşması gerekiyor.

federalper

80+ Silver
Hocam alıcın da alması gereken sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Kendisi bana sormuyor ki senin mi hesap diye.
Dostum sen merak etme dava açma gibi bir olayları olamaz bence hatta bu işleri de bırak gamesatış hesabını da kapat garantiye al kendini çok kötü ve pislik bir piyasa hesap satma olayları.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ayberk SOKUL
Selfie istiyorlar senden tamamen onaylı olman için mernis data ile kayır olabiliyorsun fakat tamamen onaylı olamıyorsun daha çok komisyon alıyor vs.
Daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadım.

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
Dostum sen merak etme dava açma gibi bir olayları olamaz bence hatta bu işleri de bırak gamesatış hesabını da kapat garantiye al kendini çok kötü ve pislik bir piyasa hesap satma olayları.
Kulaklık alacaktım kar edip almaya çalıştım, başardım da. Sonra bıraktım işte.

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
dava açabilir ama nasıl sonuçlanır bilemem. Aynı durumu 2-3 hafta önce arkadaşım yaşadı elinden hesabı aldılar sizin sattığınız hesapta hangi phantom ve vandal skinleri vardı ?
İkisinden de bir kaç tane vardı ama hatırlamıyorum. Onun dışında da baya bir kostüm vardı. 700 lira civarına sattım zaten hesabı.

federalper

80+ Silver
dava açabilir ama nasıl sonuçlanır bilemem. Aynı durumu 2-3 hafta önce arkadaşım yaşadı elinden hesabı aldılar sizin sattığınız hesapta hangi phantom ve vandal skinleri vardı ?
Hocam satan kişinin elinde hiçbir bilgi bulunmazken nasıl dava açabilir açarsa Gamesatış vasıtasıyla açar Gamesatış da uğraşmıyor

NespaY

80+ Silver
Hocam alıcın da alması gereken sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Kendisi bana sormuyor ki senin mi hesap diye.
oooo öyle bir şey yok ki ama sen satarken yağlayıp yağlayıp satıyorsun müşteri neden sorsun ki sen söyleyeceksin. :)

muratktş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
murat aktaş
Hocam satan kişinin elinde hiçbir bilgi bulunmazken nasıl dava açabilir açarsa Gamesatış vasıtasıyla açar Gamesatış da uğraşmıyor
Game satış uğraşır. dava açan kişi elinde dava kağıdı ile gamesatışa başvurursa, gamesatış satıcının bilgilerini vermek zorunda.

Top Bottom