Neler Yeni

Gaming Gen Tr kadar rezalet bir firma görmedim

hikoo

80+ Bronze
Sen benim actigim konuyu bak da rezalet gör, cok citkirildim tuketicilersiniz sizi cok uzerler daha :D

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Kuzenime 26 nisanda sipariş verdik müşteri desteğine 30dk beklemeyle ulaştık. Yoğunluktan ve parça tedarik ettirdikleri için uzun sürüyor hazırlanmaları üstüne adamlar bizi kendileri aradı anlattılar. Şuan paketlenmiş olarak gözüküyor yarın kargolanır çoğu büyük ihtimal.
Ben gün içinde çok defa aramıştım 40 50 dk beklememe rağmen ulaşamamıştım. Sonrasında bir gece onlar ulaşmıştı cuma günü kargolayacağız demişlerdi kargolamamışlardı pazartesiye kalmıştı. Bugün de elime ulaştı sıkıntılı da olsa ulaştı.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Eren Pestil
Ben gün içinde çok defa aramıştım 40 50 dk beklememe rağmen ulaşamamıştım. Sonrasında bir gece onlar ulaşmıştı cuma günü kargolayacağız demişlerdi kargolamamışlardı pazartesiye kalmıştı. Bugün de elime ulaştı sıkıntılı da olsa ulaştı.
Ama gerçekten müşteri desteğe ulaşmak zor

Atakankrn

80+
Gaming Gen TR Türkiye’nin en iyi hazır sistem satan firmalarından birisidir. Adamların Ümraniye’deki binasını gördüm orası eskiden spor salonuydu. Nasıl yoğun olduklarını gidip gör, 29 Nisan’da sipariş verdim ben de hazır sistem aldım dün kargoya verildi. Gayet normal..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaming Gen TR Türkiye’nin en iyi hazır sistem satan firmalarından birisidir. Adamların Ümraniye’deki binasını gördüm orası eskiden spor salonuydu. Nasıl yoğun olduklarını gidip gör, 29 Nisan’da sipariş verdim ben de hazır sistem aldım dün kargoya verildi. Gayet normal..
Haftasonları ve 1 masıyı çıkardığımda tam 5. İş günü içerisinde kargoya verildi. Adamlar cidden yoğun ve dediğiniz gibi telefonla bağlanmak imkansız. Bu yazıyı okuyanların aklında olsun, Twitter ve İnstagramdan kesin ama kesin dönüyorlar ben oradan iletişim sağladım

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haftasonları ve 1 masıyı çıkardığımda tam 5. İş günü içerisinde kargoya verildi. Adamlar cidden yoğun ve dediğiniz gibi telefonla bağlanmak imkansız. Bu yazıyı okuyanların aklında olsun, Twitter ve İnstagramdan kesin ama kesin dönüyorlar ben oradan iletişim sağladım
Kesin falan dönmüyorlar o kadar mesaj yazdım hiçbirine geri dönmediler. Ayrıca 9 iş gününde kargoladılar

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Sorun üstüne sorun sorun üstüne sorun. ADAMLAR BANA 2 TANE 2666 MHZ RAM YOLLAMIŞLAR BU NEDİR YA. BÖYLE FİRMANIN ALLAH BELASINI VERSİN SORUNLARI BİTMİYOR KARDEŞİM. 3200Mhz almıştım 2666 geldi hiç bulaşmayın bu rezalet siteye

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
Sorun üstüne sorun sorun üstüne sorun. ADAMLAR BANA 2 TANE 2666 MHZ RAM YOLLAMIŞLAR BU NEDİR YA. BÖYLE FİRMANIN ALLAH BELASINI VERSİN SORUNLARI BİTMİYOR KARDEŞİM. 3200Mhz almıştım 2666 geldi hiç bulaşmayın bu rezalet siteye
xmp açık mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Arkadaşlar bas bas ötüyoruz almayın diye bunlardan game.gen tr BetaPlus bunlar sahtekar yutuberlarda reklam var hep inanmayın kotu yorumlari siliyorlar sahtekar bunlar ürünü satarlar bizden çıtı diye ilgilenmezler bidaha oyalarkar hep 10 üründen 7 si hatalı bozuk çok insan var mağdur göz göre gore hata yapmayın ya veri bira fazla para düzgün yerden alın o gördüğünüz iyi olan yorumlari tutuyorlar digerlerini siliyorlar iyi yorum yapanlar 10 satışın saglam olan 3 kişi 7 bozuk olanını yorumu silindi ben heryere yazıyorum görün almayın diye hep siliyorlar YouTubeerlar da siliyor hepsi sponsor para aliyor diye ben artık yoruldum her yere yaza yaza uyanın artık cimerle falan olmaz tüketici hakem heyetide bakmadan karar veriyor itiraz edin tüketici mahkemesine verin sonuna kadar hakkınızı savunun susmayın insanlar mağdur oluyor köpek gibi 3 kuruşa çalışıyoruz hayanini kurduğumuz cihazı almak için onada paramız yetmiyor 3de 1 ini alıyor oda böyle cakalara den gelip p*ç oluyor arkadaşlar uzak durun biraz fazla verin kafaniz rahat olsun

Top Bottom