Neler Yeni

Gaming Gen Tr kadar rezalet bir firma görmedim

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Evet o konuda haklısın Hocam. Fakat neden her sisteme "5 iş gününde kargo" şeklinde bir ibare bırakıyorlar? Madem yapamıyorlarsa yazsınlar oraya 10 iş gününde kargo diye. Eğer sen yapman gereken bir işi yapamayacagın süreye müşteriye vaad ediyorsan müşterinin de bundan hesap sorma hakkı vardir. Ayrıca 5 gün dedikleri halde 7.günü bitirdik. Allahın izniyle pazartesi başlariz persembeye kadar da 11.iş gününü de tamamladıktan sonra kargoda görürüz.
Hocam adamlar verdikleri günü zaten genelde verdiği siparişleri baz alıyorlar. Seçim yaklaştığı için satın alımlar çoğalmıştır, yoğunluktan dolayı da böyle bir gecikme yaşanmıştır. Şahsen 5-6 gündür işlemcimi bekliyorum Trendyol'dan aldım, hala gelecek.

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Hocam adamlar verdikleri günü zaten genelde verdiği siparişleri baz alıyorlar. Seçim yaklaştığı için satın alımlar çoğalmıştır, yoğunluktan dolayı da böyle bir gecikme yaşanmıştır. Şahsen 5-6 gündür işlemcimi bekliyorum Trendyol'dan aldım, hala gelecek.
Beklemekten başka yapacak bir sey yok hocam. Keşke ne zaman kargoya verileceğini sorabilecegim biri olsaydi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani aslında haklısınız hocam ama bilmiyorum İnşAllah en yakın zamanda gelir, güle güle kullanın şimdiden. :)
Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Beklemekten başka yapacak bir sey yok hocam. Keşke ne zaman kargoya verileceğini sorabilecegim biri olsaydi.

Teşekkür ederim hocam.
Maalesef hocam, çalışan eksiklikleri var anladığım kadarıyla. Para yetiştiremiyor da olabilirler onlara. Hayırlı olsun, umarım her şey umduğunuz gibi olur.

jımalya

80+ Bronze
en erken 1 haftada gelir zaten nerden alsan

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
Hocam o zaman bana cuma günü kargolanacaktır şeklinde mail atmaları ne kadar mantıklı?
Aldığın ürün eğerki indirimde bir ürünse ve stoğu 200 400 civarı ise bnce sen onu 1 hafta daha unut .d

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Maalesef hocam, çalışan eksiklikleri var anladığım kadarıyla. Para yetiştiremiyor da olabilirler onlara. Hayırlı olsun, umarım her şey umduğunuz gibi olur.
Umarım hocam teşekkür ederim

5 iş gününde kargo yazısını 7 iş gününe çekmişler yoğunluktan herhalde. Gerçi 7. gün de doldu. Pazartesi kargolarlar herhalde

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
Günde ortalam 5-6 Toplama Pc satıyorum Şuanda satın alan kişiye yaklaşık 15 gün sonra teslimat yapıyorum. Gayet normal bence.

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Günde ortalam 5-6 Toplama Pc satıyorum Şuanda satın alan kişiye yaklaşık 15 gün sonra teslimat yapıyorum. Gayet normal bence.
Bence normal değil sonuçta epey satış yapmış adı duyulmuş büyük bir firmasın. Eleman sıkıntın varsa bunu çözmelisin.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
Bence normal değil sonuçta epey satış yapmış adı duyulmuş büyük bir firmasın. Eleman sıkıntın varsa bunu çözmelisin.
Hem uygun satış yapıp hemde eleman arttırımı yapamazsın.

onurerer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Onur ERER
İlgilendiği Kategoriler
2. El, bilgisayar, donanım, indirim
Bu tür aksaklıklar bu işte olası şeylerdir hele ki yoğun ve çok satış yapan yerlerde biraz idare edilebilir. Bu sistemler toplandıktan sonra bir süre de test ediliyor süreçler uzayabiliyor.

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Hem uygun satış yapıp hemde eleman arttırımı yapamazsın.
Bunu yapmazsan uyguna da satsan iyi bir firma izlenimi bırakmazsın benim gözümde. 25-30 gün bekleyen siparişler olduğunu gördüm. Bir işi yapıyosan tam yap kârını azalt müşterini mağdur etme.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
halil
GAMEGARAJ CANDIR.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular